Storm Classic
04/13/2018 to 04/15/2018

Divisions:
17U, 16U, 15U, 14U
Teams:
17U
16U
15U
MSA Fieldhouse
5435 28th St Ct SE
Grand Rapids, Michigan 49546
Get directions
103 Game(s)
Byron Center High School
8500 Burlingame Ave SW
Byron Center, Michigan 49315
Get directions
30 Game(s)
Caledonia High School
9050 Kraft Ave
Caledonia, Michigan 49316
Get directions
46 Game(s)
Cornerstone University
1001 E Beltline Ave NE
Grand Rapids, Michigan 49525
Get directions
36 Game(s)
Godwin Heights High School
50 - 35th Street S.W.
Wyoming, Michigan 49548
Get directions
Grandville High School
4700 Canal SW
Grandville, Michigan 49418
Get directions
39 Game(s)
MSA Woodland
2100 28th St SE
Grand Rapids, Michigan 49508
Get directions
54 Game(s)
NorthPointe Christian High School
3101 Leonard St. NE
Grand Rapids, Michigan 49525
Get directions
24 Game(s)
Northview High School
4451 Hunsberger Ave NE
Grand Rapids, Michigan 49525
Get directions
37 Game(s)
Tri Unity Christian High School
5353 Wilson Ave SW
Wyoming, Michigan 49418
Get directions
14 Game(s)

Past Games:
April 13, 2018 - FridayTimePlaceScore
Camp Darryl (16U) (MI)(7-11)
Grand Rapids Storm (16U) (MI)(7-13)
5:30 PMMSA Fieldhouse
Court 1
25 - 48
MBA Lucas (16U)(2-9)
Grand Rapids Storm - Chana (16U) (MI)(13-9)
5:30 PMMSA Fieldhouse
Court 2
36 - 62
Tune Squad Elite (16U) (MI)(0-4)
Grand Rapids Storm - McCorkle (16U) (MI)(12-12)
5:30 PMMSA Fieldhouse
Court 3
52 - 62
Camp Darryl (15U) (MI)(4-13)
Grand Rapids Storm (15U) (MI)(12-10)
5:30 PMMSA Woodland
Court 11
20 - 100
MBA Hildabrand (15U) (MI)(2-12)
Grand Rapids Storm - Redell (15U) (MI)(7-7)
5:30 PMMSA Woodland
Court 12
52 - 61
Grand Rapids Storm - Roelofs (15U) (MI)(6-8)
GR United (15U) (MI)(3-9)
5:30 PMMSA Woodland
Court 13
67 - 69
MBA - Schepel (14U) (MI)(6-5)
UTS Elite (14U) (MI)(4-6)
5:30 PMMSA Woodland
Court 14
60 - 52
Kingz Nation (16U) (MI)(0-4)
6Triple Threat - Sambaer (16U) (MI)(15-9)
6:45 PMCaledonia High School
Court 15
36 - 70
Kzoo Ballers (15U) (MI)(0-8)
UTS Elite (15U) (MI)(22-6)
6:45 PMCaledonia High School
Court 16
21 - 69
4Lansing Prospectors (15U) (MI)(14-5)
MBA - Conlan (15U) (MI)(3-16)
6:45 PMCaledonia High School
Court 17
53 - 24
Michigan Titans (16U) (MI)(4-8)
West Michigan Lakers - Purple (16U) (MI)(11-10)
6:45 PMCornerstone University
Court 6
66 - 62
MBA - Massey (17U) (MI)(1-11)
West Michigan Lakers - Purple (17U) (MI)(9-11)
6:45 PMCornerstone University
Court 7
49 - 58
MBA Guzman (15U) (MI)(2-10)
APT (15U) (MI)(1-7)
6:45 PMGrandville High School
Court 21
35 - 49
8Impact Elite (15U) (MI)(12-4)
MBA - Powell (15U) (MI)(6-9)
6:45 PMGrandville High School
Court 22
54 - 30
Parallel 45 (15U) (MI)(6-12)
West Michigan Lakers - Purple (15U) (MI)(5-12)
6:45 PMGrandville High School
Court 23
61 - 47
West Michigan Lakers - Black (17U) (MI)(12-12)
Grand Rapids Storm (17U) (MI)(12-18)
6:45 PMMSA Fieldhouse
Court 1
51 - 48
MBA - Sabiti (17U) (MI)(7-11)
Grand Rapids Storm - Wood (17U) (MI)(16-9)
6:45 PMMSA Fieldhouse
Court 2
47 - 29
The Formula (17U) (MI)(3-6)
Grand Rapids Storm - Jefferson (17U) (MI)(11-10)
6:45 PMMSA Fieldhouse
Court 3
32 - 59
MBA - Hammer (17U) (MI)(9-7)
Bookers Ballers (17U) (MI)(4-9)
6:45 PMMSA Woodland
Court 11
62 - 31
Sporting U (17U) (MI)(14-7)
PAB Elite (17U) (MI)(3-6)
6:45 PMMSA Woodland
Court 12
57 - 45
6Greenwood Elite (15U) (MI)(9-9)
Lansing Spartans (15U) (MI)(9-16)
6:45 PMMSA Woodland
Court 13
67 - 43
MBA Heard (16U) (MI)(4-8)
West Michigan Lakers - Black (16U) (MI)(13-5)
6:45 PMMSA Woodland
Court 14
32 - 61
Hawks (16U) (MI)(1-3)
MidWest Braves (16U) (MI)(0-4)
6:45 PMNorthPointe Christian High School
Court 24
48 - 40
MBA - Ingles/Fosburg (16U) (MI)(8-9)
APT (16U) (MI)(4-5)
6:45 PMNorthPointe Christian High School
Court 25
64 - 39
The ROCK (14U) (MI)(2-3)
Michigan Playmakers - Gold (14U) (MI)(9-6)
6:45 PMNorthview High School
Court 10
52 - 54
Kingz Nation Gold (14U) (MI)(0-4)
Camp Darryl (14U) (MI)(4-8)
6:45 PMNorthview High School
Court 8
40 - 44
Kingz Nation Black (14U) (MI)(0-4)
Lakeshore Elite - Blue (14U) (MI)(4-4)
6:45 PMNorthview High School
Court 9
52 - 56
Ann Arbor Basketball Academy (AABA) 03-National (14U) (MI)(12-5)
Lakeshore Elite - Black (14U) (MI)(11-1)
8:00 PMCaledonia High School
Court 15
35 - 40
Michigan Goonies (14U) (MI)(2-5)
MPBA Elite (14U) (MI)(0-7)
8:00 PMCaledonia High School
Court 16
51 - 39
CCE (15U) (MI)(11-4)
West Michigan Lakers - Black (15U) (MI)(11-7)
8:00 PMCaledonia High School
Court 17
48 - 56
UTS Elite (17U) (MI)(13-11)
Michigan Goonies - Rush (17U) (MI)(13-12)
8:00 PMCornerstone University
Court 6
77 - 79
Michigan Goonies - Thacker (17U) (MI)(5-13)
Camp Darryl (17U) (MI)(3-15)
8:00 PMCornerstone University
Court 7
52 - 55
Northern Exposure (15U) (MI)(2-10)
9North Oakland Wolfpack (15U) (MI)(13-8)
8:00 PMGrandville High School
Court 21
39 - 55
Strictly Skills (16U) (MI)(6-8)
T3 Selects (16U) (MI)(5-3)
8:00 PMGrandville High School
Court 22
58 - 59
Oakland County Ballers (15U) (MI)(2-9)
Big Ten Hoopstars (15U) (MI)(7-3)
8:00 PMGrandville High School
Court 23
26 - 55
2Greenwood Elite (17U) (MI)(11-10)
C2k Elite (17U) (OH)(16-11)
8:00 PMMSA Fieldhouse
Court 1
53 - 72
The Family (17U) (MI)(22-13)
Michigan Playmakers - Elite (17U) (MI)(28-7)
8:00 PMMSA Fieldhouse
Court 2
66 - 49
Grand Rapids Storm (16U) (MI)(7-13)
C2k Elite (16U) (OH)(22-4)
8:00 PMMSA Fieldhouse
Court 3
34 - 58
NOVA Village vs REACH Legends 8:00 PMMSA Fieldhouse
Court 4
67 - 71
Parallel 45 (17U) (MI)(4-10)
3Michigan Mustangs (17U) (MI)(20-6)
8:00 PMMSA Woodland
Court 11
30 - 70
Michigan Titans (17U) (MI)(6-3)
Oakland County Ballers (17U) (MI)(3-8)
8:00 PMMSA Woodland
Court 12
60 - 50
Michigan Blazers (16U) (MI)(2-4)
Northern Exposure (16U) (MI)(11-5)
8:00 PMMSA Woodland
Court 13
56 - 68
2North Oakland Wolfpack (16U) (MI)(19-5)
Impact Elite (16U) (MI)(11-6)
8:00 PMMSA Woodland
Court 14
39 - 51
XMEN (16U) (MI)(4-10)
MBA - Stovall (16U) (MI)(11-3)
8:00 PMNorthPointe Christian High School
Court 24
48 - 67
The Family (15U) (MI)(15-7)
Michigan Playmakers - Green (15U) (MI)(22-7)
8:00 PMNorthPointe Christian High School
Court 25
58 - 35
Michigan Titans (14U) (MI)(2-3)
Grand Rapids Phoenix (14U) (MI)(9-2)
8:00 PMNorthview High School
Court 10
41 - 72
MidWest Braves (14U) (MI)(1-3)
The Family - Black (14U) (MI)(9-2)
8:00 PMNorthview High School
Court 8
44 - 76
Ann Arbor Basketball Academy (AABA) 03-Regional (14U) (MI)(5-10)
Grand Rapids Storm (14U) (MI)(5-4)
8:00 PMNorthview High School
Court 9
45 - 63
Ann Arbor Basketball Academy (AABA) - National (16U) (MI)(13-3)
Michigan Mustangs (16U) (MI)(8-8)
9:15 PMCaledonia High School
Court 15
54 - 47
Kingz Nation (16U) (MI)(1-4)
Team Focus (16U) (MI)(2-3)
9:15 PMCaledonia High School
Court 16
48 - 63
HHBC Flight (16U) (MI)(3-2)
Michigan Playmakers (16U) (MI)(14-8)
9:15 PMCaledonia High School
Court 17
51 - 54
Championship Sports Team Navy (17U) (MI)(11-8)
Ohio Varsity - Boyd (17U) (OH)(3-2)
9:15 PMCornerstone University
Court 6
46 - 59
WRBA Wildhawks (17U) (MI)(0-4)
Championship Sports Gold (17U) (MI)(20-12)
9:15 PMCornerstone University
Court 7
38 - 64
Michigan Titans (15U) (MI)(6-8)
Detroit Magic (15U) (MI)(8-6)
9:15 PMGrandville High School
Court 21
61 - 52
7Michigan Goonies (15U) (MI)(15-9)
Elite BB Club (15U) (OH)(1-4)
9:15 PMGrandville High School
Court 22
60 - 43
Ohio Varsity (15U) (OH)(2-2)
Triple Threat (15U) (MI)(2-1)
9:15 PMGrandville High School
Court 23
67 - 74
Grand Rapids Storm (17U) (MI)(12-18)
Nova Village - James (17U) (OH)(9-6)
9:15 PMMSA Fieldhouse
Court 1
47 - 60
Macomb County Cougars (17U) (MI)(2-6)
5M2K Elite (17U) (MI)(21-11)
9:15 PMMSA Fieldhouse
Court 2
44 - 64
The Family (16U) (MI)(5-2)
4Greenwood Elite (16U) (MI)(17-6)
9:15 PMMSA Fieldhouse
Court 3
59 - 44
Just Do It Again Hoops (17U)(2-2)
London CYO (17U) (MI)(1-7)
9:15 PMMSA Fieldhouse
Court 4
58 - 53
Old Gold Dream Team (15U) (IL)(3-3)
Michigan Dynamite (15U) (MI)(18-9)
9:15 PMMSA Fieldhouse
Court 5
50 - 53
4Lansing Prospectors (17U) (MI)(17-6)
Nova Village - Morgan (17U) (OH)(5-10)
9:15 PMMSA Woodland
Court 11
75 - 55
1REACH Legends (16U) (MI)(21-7)
Nova Village (16U) (OH)(3-2)
9:15 PMMSA Woodland
Court 12
62 - 34
West Michigan Lakers - Black (17U) (MI)(12-12)
MWA Elite (17U) (MI)(5-11)
9:15 PMMSA Woodland
Court 13
67 - 60
Michigan Mustangs - Blue (17U) (MI)(6-10)
Ohio Varsity (17U) (OH)(1-4)
9:15 PMMSA Woodland
Court 14
67 - 45
MPBA Elite (15U) (MI)(4-6)
Michigan Blazers (15U) (MI)(0-4)
9:15 PMNorthPointe Christian High School
Court 24
49 - 38
C2k Elite (15U) (OH)(5-10)
1Bates Fundamentals (15U) (MI)(18-8)
9:15 PMNorthPointe Christian High School
Court 25
59 - 69
REACH Legends (14U) (MI)(10-3)
Ohio Varsity (14U) (OH)(2-3)
9:15 PMNorthview High School
Court 10
58 - 50
The Family - Gold (14U) (MI)(7-1)
Bookers Ballers (14U) (MI)(5-2)
9:15 PMNorthview High School
Court 8
50 - 30
CCE Blue Lasceski (14U) (MI)(0-4)
Old Gold Dream Team (14U) (IL)(5-4)
9:15 PMNorthview High School
Court 9
26 - 65
April 14, 2018 - SaturdayTimePlaceScore
West Michigan Lakers - Purple (15U) (MI)(5-12)
Big Ten Hoopstars (15U) (MI)(7-3)
8:30 AMByron Center High School
Court 18
24 - 54
UTS Elite (15U) (MI)(22-6)
Northern Exposure (15U) (MI)(2-10)
8:30 AMByron Center High School
Court 19
77 - 30
West Michigan Lakers - Black (15U) (MI)(11-7)
MBA Hildabrand (15U) (MI)(2-12)
8:30 AMByron Center High School
Court 20
53 - 33
Michigan Titans (14U) (MI)(2-3)
The ROCK (14U) (MI)(2-3)
8:30 AMCaledonia High School
Court 15
57 - 70
Grand Rapids Phoenix (14U) (MI)(9-2)
Michigan Playmakers - Gold (14U) (MI)(9-6)
8:30 AMCaledonia High School
Court 16
55 - 35
MidWest Braves (14U) (MI)(1-3)
Kingz Nation Gold (14U) (MI)(0-4)
8:30 AMCaledonia High School
Court 17
49 - 31
Hawks (17U) (MI)(5-2)
Detroit Spartans (17U) (MI)(7-6)
8:30 AMCornerstone University
Court 6
81 - 57
Future Rookies (16U) (MI)(3-3)
Detroit Spartans (16U) (MI)(1-7)
8:30 AMCornerstone University
Court 7
81 - 84
MBA Lucas (16U)(2-9)
Hawks (16U) (MI)(1-3)
8:30 AMGrandville High School
Court 21
71 - 45
T3 Selects (16U) (MI)(5-3)
Grand Rapids Storm - McCorkle (16U) (MI)(12-12)
8:30 AMGrandville High School
Court 22
50 - 40
Tune Squad Elite (16U) (MI)(0-4)
Strictly Skills (16U) (MI)(6-8)
8:30 AMGrandville High School
Court 23
40 - 58
Grand Rapids Storm - Jefferson (17U) (MI)(11-10)
Oakland County Ballers (17U) (MI)(3-8)
8:30 AMMSA Fieldhouse
Court 1
56 - 42
All Ohio Rebels vs Macomb County Cougars - Johnson 8:30 AMMSA Fieldhouse
Court 2
59 - 43
Macomb County Cougars - Smith (16U) (MI)(3-6)
Ohio Varsity (16U) (OH)(4-3)
8:30 AMMSA Fieldhouse
Court 3
21 - 59
Strictly Skills (17U) (MI)(3-10)
Greg Grant Elite (17U) (MI)(14-12)
8:30 AMMSA Fieldhouse
Court 4
76 - 80
Northern Exposure (17U) (MI)(11-5)
BC Elite (17U) (MI)(7-3)
8:30 AMMSA Fieldhouse
Court 5
56 - 57
Team Hype (17U) (MI)(4-7)
Hoopgrind (17U) (MI)(5-3)
8:30 AMMSA Woodland
Court 11
40 - 68
APT (17U) (MI)(12-10)
Michigan Blazers (17U) (MI)(1-6)
8:30 AMMSA Woodland
Court 12
52 - 59
RP Scholars (16U) (MI)(2-11)
Ballers Elite (16U) (MI)(4-5)
8:30 AMMSA Woodland
Court 13
58 - 77
Dayton Wolves (15U) (OH)(8-4)
Spring Arbor United (15U) (MI)(8-6)
8:30 AMMSA Woodland
Court 14
59 - 61
Grand Rapids Storm - Redell (15U) (MI)(7-7)
CCE (15U) (MI)(11-4)
8:30 AMNorthPointe Christian High School
Court 24
46 - 57
Parallel 45 (15U) (MI)(6-12)
Oakland County Ballers (15U) (MI)(2-9)
8:30 AMNorthPointe Christian High School
Court 25
55 - 39
Grand Rapids Storm - Roelofs (15U) (MI)(6-8)
Ohio Varsity (15U) (OH)(2-2)
9:45 AMByron Center High School
Court 18
37 - 53
MBA - Powell (15U) (MI)(6-9)
Elite BB Club (15U) (OH)(1-4)
9:45 AMByron Center High School
Court 19
48 - 47
MBA - Conlan (15U) (MI)(3-16)
Michigan Dynamite (15U) (MI)(18-9)
9:45 AMByron Center High School
Court 20
34 - 58
Ann Arbor Basketball Academy (AABA) 03-National (14U) (MI)(12-5)
Michigan Goonies (14U) (MI)(2-5)
9:45 AMCaledonia High School
Court 15
67 - 35
Lakeshore Elite - Black (14U) (MI)(11-1)
MPBA Elite (14U) (MI)(0-7)
9:45 AMCaledonia High School
Court 16
58 - 28
The Family - Black (14U) (MI)(9-2)
Camp Darryl (14U) (MI)(4-8)
9:45 AMCaledonia High School
Court 17
76 - 19
6Greenwood Elite (15U) (MI)(9-9)
2REACH Legends (15U) (MI)(21-8)
9:45 AMCornerstone University
Court 6
44 - 58
Nova Village (15U) (OH)(5-2)
Camp Darryl (15U) (MI)(4-13)
9:45 AMCornerstone University
Court 7
64 - 36
Camp Darryl (16U) (MI)(7-11)
2North Oakland Wolfpack (16U) (MI)(19-5)
9:45 AMGrandville High School
Court 21
44 - 65
HHBC Flight (16U) (MI)(3-2)
Kingz Nation (16U) (MI)(1-4)
9:45 AMGrandville High School
Court 22
49 - 41
Michigan Mustangs (16U) (MI)(8-8)
6Triple Threat - Sambaer (16U) (MI)(15-9)
9:45 AMGrandville High School
Court 23
58 - 56
C2k Elite (17U) (OH)(16-11)
The Family (17U) (MI)(22-13)
9:45 AMMSA Fieldhouse
Court 1
74 - 62
Grand Rapids Storm - Wood (17U) (MI)(16-9)
3Michigan Mustangs (17U) (MI)(20-6)
9:45 AMMSA Fieldhouse
Court 2
53 - 61
Michigan Playmakers - Green (15U) (MI)(22-7)
C2k Elite (15U) (OH)(5-10)
9:45 AMMSA Fieldhouse
Court 3
60 - 39
1Bates Fundamentals (15U) (MI)(18-8)
The Family (15U) (MI)(15-7)
9:45 AMMSA Fieldhouse
Court 4
59 - 62
Impact Elite (16U) (MI)(11-6)
4Greenwood Elite (16U) (MI)(17-6)
9:45 AMMSA Fieldhouse
Court 5
62 - 51
PAB Elite (17U) (MI)(3-6)
MBA - Hammer (17U) (MI)(9-7)
9:45 AMMSA Woodland
Court 11
40 - 64
MBA - Ingles/Fosburg (16U) (MI)(8-9)
Michigan Blazers (16U) (MI)(2-4)
9:45 AMMSA Woodland
Court 12
59 - 48
Michigan Goonies - Thacker (17U) (MI)(5-13)
MBA - Sabiti (17U) (MI)(7-11)
9:45 AMMSA Woodland
Court 13
34 - 62
Just Do It Again Hoops (17U)(2-2)
Michigan Mustangs - Blue (17U) (MI)(6-10)
9:45 AMMSA Woodland
Court 14
63 - 56
8Impact Elite (15U) (MI)(12-4)
7Michigan Goonies (15U) (MI)(15-9)
11:00 AMByron Center High School
Court 18
63 - 37
Detroit Magic (15U) (MI)(8-6)
APT (15U) (MI)(1-7)
11:00 AMByron Center High School
Court 19
52 - 27
Michigan Titans (15U) (MI)(6-8)
MBA Guzman (15U) (MI)(2-10)
11:00 AMByron Center High School
Court 20
55 - 26
REACH Legends (14U) (MI)(10-3)
Kingz Nation Black (14U) (MI)(0-4)
11:00 AMCaledonia High School
Court 15
57 - 27
Ohio Varsity (14U) (OH)(2-3)
Lakeshore Elite - Blue (14U) (MI)(4-4)
11:00 AMCaledonia High School
Court 16
56 - 59
Bookers Ballers (14U) (MI)(5-2)
MBA - Schepel (14U) (MI)(6-5)
11:00 AMCaledonia High School
Court 17
53 - 60
West Michigan Lakers - Purple (17U) (MI)(9-11)
Hawks (17U) (MI)(5-2)
11:00 AMCornerstone University
Court 6
39 - 50
Ohio Varsity (17U) (OH)(1-4)
London CYO (17U) (MI)(1-7)
11:00 AMCornerstone University
Court 7
52 - 54
West Michigan Lakers - Black (16U) (MI)(13-5)
Detroit Spartans (16U) (MI)(1-7)
11:00 AMGrandville High School
Court 21
78 - 48
Macomb County Cougars - Smith (16U) (MI)(3-6)
RP Scholars (16U) (MI)(2-11)
11:00 AMGrandville High School
Court 22
53 - 40
Ohio Varsity (16U) (OH)(4-3)
Ballers Elite (16U) (MI)(4-5)
11:00 AMGrandville High School
Court 23
67 - 57
Michigan Playmakers - Elite (17U) (MI)(28-7)
Nova Village - James (17U) (OH)(9-6)
11:00 AMMSA Fieldhouse
Court 1
60 - 56
2Greenwood Elite (17U) (MI)(11-10)
Grand Rapids Storm (17U) (MI)(12-18)
11:00 AMMSA Fieldhouse
Court 2
49 - 47
C2k Elite (16U) (OH)(22-4)
The Family (16U) (MI)(5-2)
11:00 AMMSA Fieldhouse
Court 3
67 - 62
Sporting U (17U) (MI)(14-7)
West Michigan Lakers - Black (17U) (MI)(12-12)
11:00 AMMSA Fieldhouse
Court 4
47 - 44
Camp Darryl (17U) (MI)(3-15)
Parallel 45 (17U) (MI)(4-10)
11:00 AMMSA Fieldhouse
Court 5
62 - 67
Team Focus (16U) (MI)(2-3)
XMEN (16U) (MI)(4-10)
11:00 AMMSA Woodland
Court 11
64 - 39
MidWest Braves (16U) (MI)(0-4)
Grand Rapids Storm - Chana (16U) (MI)(13-9)
11:00 AMMSA Woodland
Court 12
41 - 71
Bookers Ballers (17U) (MI)(4-9)
MWA Elite (17U) (MI)(5-11)
11:00 AMMSA Woodland
Court 13
47 - 71
Michigan Goonies - Rush (17U) (MI)(13-12)
Championship Sports Team Navy (17U) (MI)(11-8)
11:00 AMMSA Woodland
Court 14
59 - 52
Big Ten Hoopstars (15U) (MI)(7-3)
Parallel 45 (15U) (MI)(6-12)
11:00 AMNorthPointe Christian High School
Court 24
64 - 36
West Michigan Lakers - Purple (15U) (MI)(5-12)
Oakland County Ballers (15U) (MI)(2-9)
11:00 AMNorthPointe Christian High School
Court 25
60 - 54
Ann Arbor Basketball Academy (AABA) 03-Regional (14U) (MI)(5-10)
CCE Blue Lasceski (14U) (MI)(0-4)
11:00 AMNorthview High School
Court 10
46 - 23
Old Gold Dream Team (14U) (IL)(5-4)
Grand Rapids Storm (14U) (MI)(5-4)
11:00 AMNorthview High School
Court 8
57 - 36
9North Oakland Wolfpack (15U) (MI)(13-8)
Kzoo Ballers (15U) (MI)(0-8)
11:00 AMNorthview High School
Court 9
65 - 37
Triple Threat vs Grand Rapids Storm - Roelofs 12:15 PMByron Center High School
Court 18
63 - 32
GR United (15U) (MI)(3-9)
Ohio Varsity (15U) (OH)(2-2)
12:15 PMByron Center High School
Court 19
56 - 58
MBA - Conlan (15U) (MI)(3-16)
Old Gold Dream Team (15U) (IL)(3-3)
12:15 PMByron Center High School
Court 20
26 - 56
Michigan Playmakers - Gold (14U) (MI)(9-6)
Michigan Titans (14U) (MI)(2-3)
12:15 PMCaledonia High School
Court 15
66 - 71
The ROCK (14U) (MI)(2-3)
Grand Rapids Phoenix (14U) (MI)(9-2)
12:15 PMCaledonia High School
Court 16
36 - 70
UTS Elite (14U) (MI)(4-6)
The Family - Gold (14U) (MI)(7-1)
12:15 PMCaledonia High School
Court 17
34 - 63
Grand Rapids Storm (15U) (MI)(12-10)
6Greenwood Elite (15U) (MI)(9-9)
12:15 PMCornerstone University
Court 6
76 - 73
Camp Darryl (15U) (MI)(4-13)
Lansing Spartans (15U) (MI)(9-16)
12:15 PMCornerstone University
Court 7
24 - 47
Kingz Nation (16U) (MI)(0-4)
Michigan Mustangs (16U) (MI)(8-8)
12:15 PMGrandville High School
Court 21
45 - 75
6Triple Threat - Sambaer (16U) (MI)(15-9)
Ann Arbor Basketball Academy (AABA) - National (16U) (MI)(13-3)
12:15 PMGrandville High School
Court 22
36 - 43
West Michigan Lakers - Purple (16U) (MI)(11-10)
Macomb County Cougars - Johnson (16U) (MI)(0-6)
12:15 PMGrandville High School
Court 23
65 - 33
Nova Village (16U) (OH)(3-2)
Grand Rapids Storm (16U) (MI)(7-13)
12:15 PMMSA Fieldhouse
Court 1
51 - 49
Championship Sports Gold (17U) (MI)(20-12)
Ohio Varsity - Boyd (17U) (OH)(3-2)
12:15 PMMSA Fieldhouse
Court 2
62 - 36
MBA - Stovall (16U) (MI)(11-3)
Michigan Playmakers - Green (15U) (MI)(22-7)
12:15 PMMSA Fieldhouse
Court 3
54 - 45
Michigan Playmakers - Green (15U) (MI)(22-7)
1Bates Fundamentals (15U) (MI)(18-8)
12:15 PMMSA Fieldhouse
Court 4
62 - 68
UTS Elite (17U) (MI)(13-11)
WRBA Wildhawks (17U) (MI)(0-4)
12:15 PMMSA Fieldhouse
Court 5
63 - 31
Detroit Spartans (17U) (MI)(7-6)
Macomb County Cougars (17U) (MI)(2-6)
12:15 PMMSA Woodland
Court 11
67 - 56
Oakland County Ballers (17U) (MI)(3-8)
The Formula (17U) (MI)(3-6)
12:15 PMMSA Woodland
Court 12
73 - 61
Grand Rapids Storm - Jefferson (17U) (MI)(11-10)
Michigan Blazers (17U) (MI)(1-6)
12:15 PMMSA Woodland
Court 13
65 - 53
Greg Grant Elite (17U) (MI)(14-12)
Hoopgrind (17U) (MI)(5-3)
12:15 PMMSA Woodland
Court 14
70 - 75
Michigan Dynamite (15U) (MI)(18-9)
4Lansing Prospectors (15U) (MI)(14-5)
12:15 PMNorthPointe Christian High School
Court 24
55 - 61
Michigan Titans vs All Ohio Rebels 12:15 PMTri Unity Christian High School
Court 28
53 - 80
APT (16U) (MI)(4-5)
Michigan Blazers (16U) (MI)(2-4)
12:15 PMTri Unity Christian High School
Court 29
65 - 59
Dayton Wolves (15U) (OH)(8-4)
Michigan Blazers (15U) (MI)(0-4)
1:30 PMByron Center High School
Court 18
73 - 23
Spring Arbor United (15U) (MI)(8-6)
MPBA Elite (15U) (MI)(4-6)
1:30 PMByron Center High School
Court 19
55 - 40
MBA Hildabrand (15U) (MI)(2-12)
CCE (15U) (MI)(11-4)
1:30 PMByron Center High School
Court 20
48 - 64
Kingz Nation Gold (14U) (MI)(0-4)
The Family - Black (14U) (MI)(9-2)
1:30 PMCaledonia High School
Court 15
21 - 70
Camp Darryl (14U) (MI)(4-8)
MidWest Braves (14U) (MI)(1-3)
1:30 PMCaledonia High School
Court 16
51 - 50
Michigan Goonies (14U) (MI)(2-5)
Lakeshore Elite - Black (14U) (MI)(11-1)
1:30 PMCaledonia High School
Court 17
30 - 48
4Lansing Prospectors (17U) (MI)(17-6)
Team Hype (17U) (MI)(4-7)
1:30 PMCornerstone University
Court 6
69 - 33
BC Elite (17U) (MI)(7-3)
Just Do It Again Hoops (17U)(2-2)
1:30 PMCornerstone University
Court 7
62 - 60
Detroit Spartans (16U) (MI)(1-7)
MBA Heard (16U) (MI)(4-8)
1:30 PMGrandville High School
Court 21
55 - 67
Future Rookies (16U) (MI)(3-3)
West Michigan Lakers - Black (16U) (MI)(13-5)
1:30 PMGrandville High School
Court 22
42 - 92
Northern Exposure (16U) (MI)(11-5)
MBA - Ingles/Fosburg (16U) (MI)(8-9)
1:30 PMGrandville High School
Court 23
45 - 51
1REACH Legends (16U) (MI)(21-7)
The Family (16U) (MI)(5-2)
1:30 PMMSA Fieldhouse
Court 1
42 - 63
MBA - Hammer (17U) (MI)(9-7)
West Michigan Lakers - Black (17U) (MI)(12-12)
1:30 PMMSA Fieldhouse
Court 2
60 - 35
Michigan Playmakers - Elite (17U) (MI)(28-7)
C2k Elite (17U) (OH)(16-11)
1:30 PMMSA Fieldhouse
Court 3
76 - 59
The Family (15U) (MI)(15-7)
C2k Elite (15U) (OH)(5-10)
1:30 PMMSA Fieldhouse
Court 4
83 - 50
5M2K Elite (17U) (MI)(21-11)
West Michigan Lakers - Purple (17U) (MI)(9-11)
1:30 PMMSA Fieldhouse
Court 5
63 - 39
Grand Rapids Storm - Wood (17U) (MI)(16-9)
Michigan Goonies - Thacker (17U) (MI)(5-13)
1:30 PMMSA Woodland
Court 11
64 - 51
Michigan Titans (17U) (MI)(6-3)
APT (17U) (MI)(12-10)
1:30 PMMSA Woodland
Court 12
49 - 47
Nova Village - Morgan (17U) (OH)(5-10)
Strictly Skills (17U) (MI)(3-10)
1:30 PMMSA Woodland
Court 13
70 - 44
Northern Exposure (17U) (MI)(11-5)
Michigan Mustangs - Blue (17U) (MI)(6-10)
1:30 PMMSA Woodland
Court 14
48 - 64
Northern Exposure (15U) (MI)(2-10)
Kzoo Ballers (15U) (MI)(0-8)
1:30 PMNorthPointe Christian High School
Court 24
48 - 45
Elite BB Club (15U) (OH)(1-4)
8Impact Elite (15U) (MI)(12-4)
1:30 PMNorthPointe Christian High School
Court 25
27 - 73
Ballers Elite (16U) (MI)(4-5)
Macomb County Cougars - Smith (16U) (MI)(3-6)
1:30 PMTri Unity Christian High School
Court 28
75 - 72
RP Scholars (16U) (MI)(2-11)
Ohio Varsity (16U) (OH)(4-3)
1:30 PMTri Unity Christian High School
Court 29
53 - 68
GR United (15U) (MI)(3-9)
Triple Threat (15U) (MI)(2-1)
2:45 PMByron Center High School
Court 18
48 - 71
MBA Guzman (15U) (MI)(2-10)
Detroit Magic (15U) (MI)(8-6)
2:45 PMByron Center High School
Court 19
29 - 56
UTS Elite (15U) (MI)(22-6)
9North Oakland Wolfpack (15U) (MI)(13-8)
2:45 PMByron Center High School
Court 20
63 - 26
Kingz Nation Black (14U) (MI)(0-4)
Ohio Varsity (14U) (OH)(2-3)
2:45 PMCaledonia High School
Court 15
41 - 53
Lakeshore Elite - Blue (14U) (MI)(4-4)
REACH Legends (14U) (MI)(10-3)
2:45 PMCaledonia High School
Court 16
27 - 44
MPBA Elite (14U) (MI)(0-7)
Ann Arbor Basketball Academy (AABA) 03-National (14U) (MI)(12-5)
2:45 PMCaledonia High School
Court 17
22 - 51
Lansing Spartans vs NOVA Village 2:45 PMCornerstone University
Court 6
36 - 43
Championship Sports Team Navy (17U) (MI)(11-8)
WRBA Wildhawks (17U) (MI)(0-4)
2:45 PMCornerstone University
Court 7
75 - 69
Macomb County Cougars - Johnson (16U) (MI)(0-6)
Michigan Titans (16U) (MI)(4-8)
2:45 PMGrandville High School
Court 21
73 - 78
West Michigan Lakers - Purple vs All Ohio Rebels 2:45 PMGrandville High School
Court 22
54 - 72
XMEN (16U) (MI)(4-10)
HHBC Flight (16U) (MI)(3-2)
2:45 PMGrandville High School
Court 23
45 - 68
The Family (17U) (MI)(22-13)
Grand Rapids Storm (17U) (MI)(12-18)
2:45 PMMSA Fieldhouse
Court 1
90 - 38
3Michigan Mustangs (17U) (MI)(20-6)
Camp Darryl (17U) (MI)(3-15)
2:45 PMMSA Fieldhouse
Court 2
83 - 44
4Greenwood Elite (16U) (MI)(17-6)
C2k Elite (16U) (OH)(22-4)
2:45 PMMSA Fieldhouse
Court 3
32 - 50
Grand Rapids Storm - Chana (16U) (MI)(13-9)
Hawks (16U) (MI)(1-3)
2:45 PMMSA Fieldhouse
Court 4
57 - 30
MWA Elite (17U) (MI)(5-11)
Sporting U (17U) (MI)(14-7)
2:45 PMMSA Fieldhouse
Court 5
52 - 73
Parallel 45 (17U) (MI)(4-10)
MBA - Sabiti (17U) (MI)(7-11)
2:45 PMMSA Woodland
Court 11
53 - 57
Macomb County Cougars (17U) (MI)(2-6)
MBA - Massey (17U) (MI)(1-11)
2:45 PMMSA Woodland
Court 12
57 - 38
Grand Rapids Storm (14U) (MI)(5-4)
CCE Blue Lasceski (14U) (MI)(0-4)
2:45 PMNorthPointe Christian High School
Court 24
47 - 30
Old Gold Dream Team (14U) (IL)(5-4)
Ann Arbor Basketball Academy (AABA) 03-Regional (14U) (MI)(5-10)
2:45 PMNorthPointe Christian High School
Court 25
48 - 43
Impact Elite (16U) (MI)(11-6)
Camp Darryl (16U) (MI)(7-11)
2:45 PMTri Unity Christian High School
Court 28
55 - 46
Grand Rapids Storm - McCorkle (16U) (MI)(12-12)
Strictly Skills (16U) (MI)(6-8)
2:45 PMTri Unity Christian High School
Court 29
44 - 63
Michigan Blazers (15U) (MI)(0-4)
Spring Arbor United (15U) (MI)(8-6)
4:00 PMByron Center High School
Court 18
43 - 60
APT (15U) (MI)(1-7)
Michigan Titans (15U) (MI)(6-8)
4:00 PMByron Center High School
Court 19
41 - 59
7Michigan Goonies (15U) (MI)(15-9)
MBA - Powell (15U) (MI)(6-9)
4:00 PMByron Center High School
Court 20
57 - 48
MBA - Schepel (14U) (MI)(6-5)
The Family - Gold (14U) (MI)(7-1)
4:00 PMCaledonia High School
Court 15
32 - 53
UTS Elite (14U) (MI)(4-6)
Bookers Ballers (14U) (MI)(5-2)
4:00 PMCaledonia High School
Court 16
61 - 72
MidWest Braves (16U) (MI)(0-4)
MBA Lucas (16U)(2-9)
4:00 PMCaledonia High School
Court 17
39 - 66
2North Oakland Wolfpack (16U) (MI)(19-5)
Nova Village (16U) (OH)(3-2)
4:00 PMCornerstone University
Court 6
47 - 57
London CYO (17U) (MI)(1-7)
BC Elite (17U) (MI)(7-3)
4:00 PMCornerstone University
Court 7
43 - 52
MBA Heard (16U) (MI)(4-8)
Future Rookies (16U) (MI)(3-3)
4:00 PMGrandville High School
Court 21
63 - 53
APT (16U) (MI)(4-5)
Northern Exposure (16U) (MI)(11-5)
4:00 PMGrandville High School
Court 22
59 - 57
T3 Selects (16U) (MI)(5-3)
Tune Squad Elite (16U) (MI)(0-4)
4:00 PMGrandville High School
Court 23
63 - 51
Nova Village - James (17U) (OH)(9-6)
2Greenwood Elite (17U) (MI)(11-10)
4:00 PMMSA Fieldhouse
Court 1
61 - 66
Grand Rapids Storm (16U) (MI)(7-13)
1REACH Legends (16U) (MI)(21-7)
4:00 PMMSA Fieldhouse
Court 2
32 - 42
2REACH Legends (15U) (MI)(21-8)
Grand Rapids Storm (15U) (MI)(12-10)
4:00 PMMSA Fieldhouse
Court 3
59 - 49
West Michigan Lakers - Black (15U) (MI)(11-7)
Grand Rapids Storm - Redell (15U) (MI)(7-7)
4:00 PMMSA Fieldhouse
Court 4
45 - 22
Kingz Nation (16U) (MI)(1-4)
Michigan Playmakers (16U) (MI)(14-8)
4:00 PMMSA Fieldhouse
Court 5
44 - 66
Michigan Blazers (17U) (MI)(1-6)
Michigan Titans (17U) (MI)(6-3)
4:00 PMMSA Woodland
Court 11
59 - 65
Team Focus (16U) (MI)(2-3)
MBA - Stovall (16U) (MI)(11-3)
4:00 PMMSA Woodland
Court 12
34 - 52
4Lansing Prospectors (15U) (MI)(14-5)
Old Gold Dream Team (15U) (IL)(3-3)
4:00 PMNorthPointe Christian High School
Court 24
48 - 43
Bookers Ballers (17U) (MI)(4-9)
PAB Elite (17U) (MI)(3-6)
4:00 PMNorthPointe Christian High School
Court 25
58 - 52
Ann Arbor Basketball Academy (AABA) - National (16U) (MI)(13-3)
Kingz Nation (16U) (MI)(0-4)
4:00 PMTri Unity Christian High School
Court 28
87 - 50
MPBA Elite (15U) (MI)(4-6)
Dayton Wolves (15U) (OH)(8-4)
4:00 PMTri Unity Christian High School
Court 29
22 - 68
APT (17U) (MI)(12-10)
The Formula (17U) (MI)(3-6)
5:15 PMCornerstone University
Court 6
57 - 36
MBA - Massey (17U) (MI)(1-11)
Detroit Spartans (17U) (MI)(7-6)
5:15 PMCornerstone University
Court 7
64 - 76
Hawks (17U) (MI)(5-2)
5M2K Elite (17U) (MI)(21-11)
5:15 PMMSA Fieldhouse
Court 1
53 - 56
Ohio Varsity - Boyd (17U) (OH)(3-2)
Michigan Goonies - Rush (17U) (MI)(13-12)
5:15 PMMSA Fieldhouse
Court 2
49 - 25
Greg Grant Elite (17U) (MI)(14-12)
Nova Village - Morgan (17U) (OH)(5-10)
5:15 PMMSA Fieldhouse
Court 3
64 - 58
Ohio Varsity (17U) (OH)(1-4)
Northern Exposure (17U) (MI)(11-5)
5:15 PMMSA Fieldhouse
Court 4
50 - 67
Championship Sports Gold (17U) (MI)(20-12)
UTS Elite (17U) (MI)(13-11)
5:15 PMMSA Fieldhouse
Court 5
52 - 54
Hoopgrind (17U) (MI)(5-3)
4Lansing Prospectors (17U) (MI)(17-6)
5:15 PMMSA Woodland
Court 11
49 - 67
Team Hype (17U) (MI)(4-7)
Strictly Skills (17U) (MI)(3-10)
5:15 PMMSA Woodland
Court 12
62 - 76
Parallel 45 (17U) (MI)(4-10)
West Michigan Lakers - Black (17U) (MI)(12-12)
5:15 PMNorthPointe Christian High School
Court 24
50 - 75
CCE (15U) (MI)(11-4)
West Michigan Lakers - Purple (15U) (MI)(5-12)
6:30 PMByron Center High School
Court 18
55 - 19
Grand Rapids Storm - Redell (15U) (MI)(7-7)
Parallel 45 (15U) (MI)(6-12)
6:30 PMByron Center High School
Court 19
45 - 66
Detroit Magic (15U) (MI)(8-6)
Camp Darryl (15U) (MI)(4-13)
6:30 PMByron Center High School
Court 20
69 - 33
Kingz Nation Gold (14U) (MI)(0-4)
Ann Arbor Basketball Academy (AABA) 03-Regional (14U) (MI)(5-10)
6:30 PMCaledonia High School
Court 15
31 - 48
Michigan Titans (14U) (MI)(2-3)
CCE Blue Lasceski (14U) (MI)(0-4)
6:30 PMCaledonia High School
Court 16
63 - 38
Kingz Nation Black (14U) (MI)(0-4)
Bookers Ballers (14U) (MI)(5-2)
6:30 PMCaledonia High School
Court 17
40 - 53
Camp Darryl (14U) (MI)(4-8)
Lakeshore Elite - Black (14U) (MI)(11-1)
6:30 PMCornerstone University
Court 6
23 - 49
MPBA Elite (14U) (MI)(0-7)
UTS Elite (14U) (MI)(4-6)
6:30 PMCornerstone University
Court 7
30 - 65
Michigan Dynamite (15U) (MI)(18-9)
Northern Exposure (15U) (MI)(2-10)
6:30 PMGrandville High School
Court 21
61 - 29
GR United (15U) (MI)(3-9)
9North Oakland Wolfpack (15U) (MI)(13-8)
6:30 PMGrandville High School
Court 22
52 - 67
Dayton Wolves (15U) (OH)(8-4)
7Michigan Goonies (15U) (MI)(15-9)
6:30 PMGrandville High School
Court 23
71 - 52
Sporting U (17U) (MI)(14-7)
3Michigan Mustangs (17U) (MI)(20-6)
6:30 PMMSA Fieldhouse
Court 1
72 - 58
BC Elite (17U) (MI)(7-3)
MBA - Sabiti (17U) (MI)(7-11)
6:30 PMMSA Fieldhouse
Court 2
48 - 41
Ann Arbor Basketball Academy (AABA) 03-National (14U) (MI)(12-5)
MBA - Schepel (14U) (MI)(6-5)
6:30 PMMSA Fieldhouse
Court 3
50 - 54
Lakeshore Elite - Blue (14U) (MI)(4-4)
Grand Rapids Phoenix (14U) (MI)(9-2)
6:30 PMMSA Fieldhouse
Court 4
40 - 64
The ROCK (14U) (MI)(2-3)
Grand Rapids Storm (14U) (MI)(5-4)
6:30 PMMSA Fieldhouse
Court 5
58 - 55
Hawks (16U) (MI)(1-3)
Kingz Nation (16U) (MI)(1-4)
6:30 PMMSA Woodland
Court 11
43 - 59
6Triple Threat - Sambaer (16U) (MI)(15-9)
Northern Exposure (16U) (MI)(11-5)
6:30 PMMSA Woodland
Court 12
56 - 59
XMEN (16U) (MI)(4-10)
Camp Darryl (16U) (MI)(7-11)
6:30 PMNorthPointe Christian High School
Court 24
68 - 63
West Michigan Lakers - Purple (16U) (MI)(11-10)
Detroit Spartans (16U) (MI)(1-7)
6:30 PMNorthPointe Christian High School
Court 25
75 - 69
Ballers Elite (16U) (MI)(4-5)
Michigan Mustangs (16U) (MI)(8-8)
6:30 PMNorthview High School
Court 10
57 - 66
Strictly Skills (16U) (MI)(6-8)
Michigan Titans (16U) (MI)(4-8)
6:30 PMNorthview High School
Court 8
80 - 78
Macomb County Cougars - Smith (16U) (MI)(3-6)
MBA Heard (16U) (MI)(4-8)
6:30 PMNorthview High School
Court 9
38 - 36
MBA - Powell (15U) (MI)(6-9)
MPBA Elite (15U) (MI)(4-6)
6:30 PMTri Unity Christian High School
Court 28
68 - 59
Old Gold Dream Team (15U) (IL)(3-3)
APT (15U) (MI)(1-7)
6:30 PMTri Unity Christian High School
Court 29
50 - 26
Big Ten Hoopstars (15U) (MI)(7-3)
The Family (15U) (MI)(15-7)
7:45 PMByron Center High School
Court 18
42 - 67
UTS Elite (15U) (MI)(22-6)
West Michigan Lakers - Black (15U) (MI)(11-7)
7:45 PMByron Center High School
Court 19
57 - 45
Michigan Playmakers - Green (15U) (MI)(22-7)
Nova Village (15U) (OH)(5-2)
7:45 PMByron Center High School
Court 20
46 - 32
MBA Guzman (15U) (MI)(2-10)
MBA - Conlan (15U) (MI)(3-16)
7:45 PMCaledonia High School
Court 15
45 - 61
Oakland County Ballers (15U) (MI)(2-9)
MBA Hildabrand (15U) (MI)(2-12)
7:45 PMCaledonia High School
Court 16
43 - 56
Michigan Blazers (15U) (MI)(0-4)
Elite BB Club (15U) (OH)(1-4)
7:45 PMCaledonia High School
Court 17
25 - 45
Michigan Playmakers vs All Ohio Rebels 7:45 PMCornerstone University
Court 6
41 - 42
MBA - Stovall (16U) (MI)(11-3)
4Greenwood Elite (16U) (MI)(17-6)
7:45 PMCornerstone University
Court 7
44 - 58
Grand Rapids Storm (15U) (MI)(12-10)
Spring Arbor United (15U) (MI)(8-6)
7:45 PMGrandville High School
Court 21
52 - 37
Michigan Titans (15U) (MI)(6-8)
2REACH Legends (15U) (MI)(21-8)
7:45 PMGrandville High School
Court 22
36 - 73
C2k Elite (15U) (OH)(5-10)
Triple Threat (15U) (MI)(2-1)
7:45 PMGrandville High School
Court 23
85 - 48
Grand Rapids Storm (17U) (MI)(12-18)
Michigan Mustangs - Blue (17U) (MI)(6-10)
7:45 PMMSA Fieldhouse
Court 1
67 - 52
5M2K Elite (17U) (MI)(21-11)
4Lansing Prospectors (17U) (MI)(17-6)
7:45 PMMSA Fieldhouse
Court 2
66 - 64
UTS Elite (17U) (MI)(13-11)
MBA - Hammer (17U) (MI)(9-7)
7:45 PMMSA Fieldhouse
Court 3
62 - 61
Detroit Spartans (17U) (MI)(7-6)
Michigan Titans (17U) (MI)(6-3)
7:45 PMMSA Fieldhouse
Court 4
64 - 52
Impact Elite (16U) (MI)(11-6)
C2k Elite (16U) (OH)(22-4)
7:45 PMMSA Fieldhouse
Court 5
45 - 56
Grand Rapids Storm - McCorkle (16U) (MI)(12-12)
APT (16U) (MI)(4-5)
7:45 PMMSA Woodland
Court 11
71 - 62
Kzoo Ballers (15U) (MI)(0-8)
Grand Rapids Storm - Roelofs (15U) (MI)(6-8)
7:45 PMMSA Woodland
Court 12
33 - 70
Ann Arbor Basketball Academy (AABA) - National (16U) (MI)(13-3)
Grand Rapids Storm (16U) (MI)(7-13)
7:45 PMNorthPointe Christian High School
Court 24
58 - 45
T3 Selects (16U) (MI)(5-3)
The Family (16U) (MI)(5-2)
7:45 PMNorthPointe Christian High School
Court 25
48 - 74
Ohio Varsity (16U) (OH)(4-3)
Grand Rapids Storm - Chana (16U) (MI)(13-9)
7:45 PMNorthview High School
Court 10
70 - 50
Nova Village (16U) (OH)(3-2)
MBA - Ingles/Fosburg (16U) (MI)(8-9)
7:45 PMNorthview High School
Court 8
77 - 33
West Michigan Lakers - Black (16U) (MI)(13-5)
1REACH Legends (16U) (MI)(21-7)
7:45 PMNorthview High School
Court 9
45 - 51
6Greenwood Elite (15U) (MI)(9-9)
4Lansing Prospectors (15U) (MI)(14-5)
7:45 PMTri Unity Christian High School
Court 28
59 - 62
1Bates Fundamentals (15U) (MI)(18-8)
8Impact Elite (15U) (MI)(12-4)
7:45 PMTri Unity Christian High School
Court 29
70 - 64
Team Hype (17U) (MI)(4-7)
Ohio Varsity (17U) (OH)(1-4)
9:00 PMByron Center High School
Court 18
64 - 50
WRBA Wildhawks (17U) (MI)(0-4)
Michigan Goonies - Thacker (17U) (MI)(5-13)
9:00 PMByron Center High School
Court 19
49 - 57
APT (17U) (MI)(12-10)
PAB Elite (17U) (MI)(3-6)
9:00 PMByron Center High School
Court 20
67 - 48
Strictly Skills (17U) (MI)(3-10)
London CYO (17U) (MI)(1-7)
9:00 PMCaledonia High School
Court 15
64 - 53
Championship Sports Team Navy (17U) (MI)(11-8)
Camp Darryl (17U) (MI)(3-15)
9:00 PMCaledonia High School
Court 16
56 - 44
The Formula (17U) (MI)(3-6)
MWA Elite (17U) (MI)(5-11)
9:00 PMCaledonia High School
Court 17
66 - 73
Michigan Goonies - Rush (17U) (MI)(13-12)
Oakland County Ballers (17U) (MI)(3-8)
9:00 PMCornerstone University
Court 6
53 - 52
Michigan Blazers (17U) (MI)(1-6)
Bookers Ballers (17U) (MI)(4-9)
9:00 PMCornerstone University
Court 7
56 - 65
2Greenwood Elite (17U) (MI)(11-10)
Sporting U (17U) (MI)(14-7)
9:00 PMMSA Fieldhouse
Court 1
60 - 48
C2k Elite (17U) (OH)(16-11)
Grand Rapids Storm - Jefferson (17U) (MI)(11-10)
9:00 PMMSA Fieldhouse
Court 2
69 - 43
Ohio Varsity - Boyd (17U) (OH)(3-2)
Greg Grant Elite (17U) (MI)(14-12)
9:00 PMMSA Fieldhouse
Court 3
51 - 58
BC Elite (17U) (MI)(7-3)
Michigan Playmakers - Elite (17U) (MI)(28-7)
9:00 PMMSA Fieldhouse
Court 4
52 - 75
Nova Village - Morgan (17U) (OH)(5-10)
Just Do It Again Hoops (17U)(2-2)
9:00 PMMSA Fieldhouse
Court 5
63 - 59
Northern Exposure (16U) (MI)(11-5)
Team Focus (16U) (MI)(2-3)
9:00 PMMSA Woodland
Court 11
55 - 51
2North Oakland Wolfpack (16U) (MI)(19-5)
Kingz Nation (16U) (MI)(1-4)
9:00 PMMSA Woodland
Court 12
56 - 36
West Michigan Lakers - Purple (16U) (MI)(11-10)
MBA Lucas (16U)(2-9)
9:00 PMNorthPointe Christian High School
Court 24
74 - 63
HHBC Flight (16U) (MI)(3-2)
XMEN (16U) (MI)(4-10)
9:00 PMNorthPointe Christian High School
Court 25
72 - 41
Dayton Wolves (15U) (OH)(8-4)
9North Oakland Wolfpack (15U) (MI)(13-8)
9:00 PMNorthview High School
Court 10
74 - 55
Hoopgrind (17U) (MI)(5-3)
Northern Exposure (17U) (MI)(11-5)
9:00 PMNorthview High School
Court 8
56 - 66
Championship Sports Gold (17U) (MI)(20-12)
Grand Rapids Storm - Wood (17U) (MI)(16-9)
9:00 PMNorthview High School
Court 9
63 - 62
Ohio Varsity (15U) (OH)(2-2)
Old Gold Dream Team (15U) (IL)(3-3)
9:00 PMTri Unity Christian High School
Court 28
47 - 57
Lansing Spartans (15U) (MI)(9-16)
MBA - Powell (15U) (MI)(6-9)
9:00 PMTri Unity Christian High School
Court 29
50 - 44
April 15, 2018 - SundayTimePlaceScore
Michigan Titans (14U) (MI)(2-3)
Ohio Varsity (14U) (OH)(2-3)
8:00 AMCaledonia High School
Court 15
63 - 64
Michigan Goonies (14U) (MI)(2-5)
Bookers Ballers (14U) (MI)(5-2)
8:00 AMCaledonia High School
Court 16
42 - 54
Macomb County Cougars - Johnson (16U) (MI)(0-6)
Future Rookies (16U) (MI)(3-3)
8:00 AMCornerstone University
Court 6
37 - 53
RP Scholars (16U) (MI)(2-11)
Kingz Nation (16U) (MI)(0-4)
8:00 AMCornerstone University
Court 7
45 - 25
The Family (17U) (MI)(22-13)
UTS Elite (17U) (MI)(13-11)
8:00 AMMSA Fieldhouse
Court 1
68 - 49
Detroit Spartans (17U) (MI)(7-6)
Nova Village - James (17U) (OH)(9-6)
8:00 AMMSA Fieldhouse
Court 2
60 - 63
Strictly Skills (16U) (MI)(6-8)
2North Oakland Wolfpack (16U) (MI)(19-5)
8:00 AMMSA Fieldhouse
Court 3
43 - 57
Northern Exposure (16U) (MI)(11-5)
Macomb County Cougars - Smith (16U) (MI)(3-6)
8:00 AMMSA Fieldhouse
Court 4
56 - 35
Tune Squad Elite (16U) (MI)(0-4)
Michigan Blazers (16U) (MI)(2-4)
8:00 AMMSA Fieldhouse
Court 5
37 - 47
Detroit Magic (15U) (MI)(8-6)
Parallel 45 (15U) (MI)(6-12)
8:00 AMMSA Woodland
Court 11
63 - 59
Michigan Dynamite (15U) (MI)(18-9)
Old Gold Dream Team (15U) (IL)(3-3)
8:00 AMMSA Woodland
Court 12
55 - 41
CCE (15U) (MI)(11-4)
Lansing Spartans (15U) (MI)(9-16)
8:00 AMNorthview High School
Court 10
64 - 71
UTS Elite (14U) (MI)(4-6)
MidWest Braves (14U) (MI)(1-3)
8:00 AMNorthview High School
Court 8
64 - 38
Michigan Playmakers - Gold (14U) (MI)(9-6)
Ann Arbor Basketball Academy (AABA) 03-Regional (14U) (MI)(5-10)
8:00 AMNorthview High School
Court 9
55 - 48
Michigan Mustangs (16U) (MI)(8-8)
HHBC Flight (16U) (MI)(3-2)
9:15 AMCaledonia High School
Court 15
69 - 64
West Michigan Lakers - Purple (16U) (MI)(11-10)
Grand Rapids Storm - McCorkle (16U) (MI)(12-12)
9:15 AMCaledonia High School
Court 16
80 - 84
Bookers Ballers (17U) (MI)(4-9)
Championship Sports Gold (17U) (MI)(20-12)
9:15 AMCaledonia High School
Court 17
36 - 57
Strictly Skills (17U) (MI)(3-10)
West Michigan Lakers - Purple (17U) (MI)(9-11)
9:15 AMCornerstone University
Court 6
37 - 57
MWA Elite (17U) (MI)(5-11)
Championship Sports Team Navy (17U) (MI)(11-8)
9:15 AMCornerstone University
Court 7
51 - 70
Nova Village - Morgan (17U) (OH)(5-10)
Hawks (17U) (MI)(5-2)
9:15 AMGrandville High School
Court 21
43 - 50
West Michigan Lakers - Black (17U) (MI)(12-12)
Michigan Goonies - Rush (17U) (MI)(13-12)
9:15 AMGrandville High School
Court 22
55 - 57
Northern Exposure (17U) (MI)(11-5)
Macomb County Cougars (17U) (MI)(2-6)
9:15 AMGrandville High School
Court 23
46 - 61
All Ohio Rebels vs C2k Elite 9:15 AMMSA Fieldhouse
Court 1
54 - 72
Nova Village (16U) (OH)(3-2)
4Greenwood Elite (16U) (MI)(17-6)
9:15 AMMSA Fieldhouse
Court 2
58 - 72
Ohio Varsity (16U) (OH)(4-3)
1REACH Legends (16U) (MI)(21-7)
9:15 AMMSA Fieldhouse
Court 3
53 - 56
The Family (16U) (MI)(5-2)
Ann Arbor Basketball Academy (AABA) - National (16U) (MI)(13-3)
9:15 AMMSA Fieldhouse
Court 4
60 - 55
MBA - Schepel (14U) (MI)(6-5)
Old Gold Dream Team (14U) (IL)(5-4)
9:15 AMMSA Fieldhouse
Court 5
38 - 47
Team Hype (17U) (MI)(4-7)
MBA - Massey (17U) (MI)(1-11)
9:15 AMMSA Woodland
Court 11
66 - 40
APT (17U) (MI)(12-10)
Michigan Goonies - Thacker (17U) (MI)(5-13)
9:15 AMMSA Woodland
Court 12
57 - 36
REACH Legends (14U) (MI)(10-3)
Lakeshore Elite - Black (14U) (MI)(11-1)
9:15 AMNorthview High School
Court 10
48 - 55
The Family - Black (14U) (MI)(9-2)
Grand Rapids Phoenix (14U) (MI)(9-2)
9:15 AMNorthview High School
Court 8
71 - 61
The ROCK (14U) (MI)(2-3)
The Family - Gold (14U) (MI)(7-1)
9:15 AMNorthview High School
Court 9
43 - 87
Michigan Playmakers - Gold (14U) (MI)(9-6)
UTS Elite (14U) (MI)(4-6)
10:30 AMCaledonia High School
Court 15
53 - 38
Bookers Ballers (14U) (MI)(5-2)
Ohio Varsity (14U) (OH)(2-3)
10:30 AMCaledonia High School
Court 16
66 - 32
C2k Elite (17U) (OH)(16-11)
2Greenwood Elite (17U) (MI)(11-10)
10:30 AMMSA Fieldhouse
Court 1
57 - 65
Michigan Playmakers - Elite (17U) (MI)(28-7)
Greg Grant Elite (17U) (MI)(14-12)
10:30 AMMSA Fieldhouse
Court 2
59 - 55
Grand Rapids Storm (17U) (MI)(12-18)
The Family (17U) (MI)(22-13)
10:30 AMMSA Fieldhouse
Court 3
30 - 73
Nova Village - James (17U) (OH)(9-6)
5M2K Elite (17U) (MI)(21-11)
10:30 AMMSA Fieldhouse
Court 4
63 - 56
UTS Elite (15U) (MI)(22-6)
The Family (15U) (MI)(15-7)
10:30 AMMSA Fieldhouse
Court 5
56 - 57
1Bates Fundamentals (15U) (MI)(18-8)
4Lansing Prospectors (15U) (MI)(14-5)
10:30 AMNorthview High School
Court 10
56 - 53
Grand Rapids Storm (15U) (MI)(12-10)
Michigan Playmakers - Green (15U) (MI)(22-7)
10:30 AMNorthview High School
Court 8
58 - 50
C2k Elite (15U) (OH)(5-10)
2REACH Legends (15U) (MI)(21-8)
10:30 AMNorthview High School
Court 9
72 - 77
Detroit Magic (15U) (MI)(8-6)
Lansing Spartans (15U) (MI)(9-16)
11:45 AMCornerstone University
Court 6
60 - 53
Dayton Wolves (15U) (OH)(8-4)
Michigan Dynamite (15U) (MI)(18-9)
11:45 AMCornerstone University
Court 7
54 - 48
Michigan Goonies - Rush (17U) (MI)(13-12)
Hawks (17U) (MI)(5-2)
11:45 AMMSA Fieldhouse
Court 1
64 - 68
Championship Sports Gold (17U) (MI)(20-12)
Macomb County Cougars (17U) (MI)(2-6)
11:45 AMMSA Fieldhouse
Court 2
67 - 52
Team Focus (16U) (MI)(2-3)
2North Oakland Wolfpack (16U) (MI)(19-5)
11:45 AMMSA Fieldhouse
Court 3
29 - 62
Grand Rapids Storm - McCorkle (16U) (MI)(12-12)
Michigan Mustangs (16U) (MI)(8-8)
11:45 AMMSA Fieldhouse
Court 4
76 - 60
Championship Sports Team Navy (17U) (MI)(11-8)
West Michigan Lakers - Purple (17U) (MI)(9-11)
11:45 AMMSA Fieldhouse
Court 5
68 - 61
APT (17U) (MI)(12-10)
Team Hype (17U) (MI)(4-7)
11:45 AMMSA Woodland
Court 11
59 - 62
RP Scholars (16U) (MI)(2-11)
Future Rookies (16U) (MI)(3-3)
11:45 AMMSA Woodland
Court 12
60 - 80
Elite BB Club (15U) (OH)(1-4)
MBA Hildabrand (15U) (MI)(2-12)
11:45 AMNorthview High School
Court 10
45 - 50
Michigan Blazers (16U) (MI)(2-4)
MidWest Braves (16U) (MI)(0-4)
11:45 AMNorthview High School
Court 8
62 - 38
MBA - Conlan (15U) (MI)(3-16)
Grand Rapids Storm - Roelofs (15U) (MI)(6-8)
11:45 AMNorthview High School
Court 9
52 - 53
1Bates Fundamentals (15U) (MI)(18-8)
2REACH Legends (15U) (MI)(21-8)
1:00 PMCornerstone University
Court 6
79 - 60
The Family - Black (14U) (MI)(9-2)
Old Gold Dream Team (14U) (IL)(5-4)
1:00 PMCornerstone University
Court 7
50 - 47
Michigan Playmakers - Elite (17U) (MI)(28-7)
2Greenwood Elite (17U) (MI)(11-10)
1:00 PMMSA Fieldhouse
Court 1
45 - 44
Nova Village - James (17U) (OH)(9-6)
The Family (17U) (MI)(22-13)
1:00 PMMSA Fieldhouse
Court 2
47 - 57
4Greenwood Elite (16U) (MI)(17-6)
C2k Elite (16U) (OH)(22-4)
1:00 PMMSA Fieldhouse
Court 3
24 - 52
The Family (16U) (MI)(5-2)
1REACH Legends (16U) (MI)(21-7)
1:00 PMMSA Fieldhouse
Court 4
76 - 65
Grand Rapids Storm (15U) (MI)(12-10)
The Family (15U) (MI)(15-7)
1:00 PMMSA Fieldhouse
Court 5
44 - 51
Lakeshore Elite - Black (14U) (MI)(11-1)
The Family - Gold (14U) (MI)(7-1)
1:00 PMNorthview High School
Court 8
33 - 61
Championship Sports Gold (17U) (MI)(20-12)
Hawks (17U) (MI)(5-2)
2:15 PMMSA Fieldhouse
Court 1
48 - 54
Grand Rapids Storm - McCorkle (16U) (MI)(12-12)
2North Oakland Wolfpack (16U) (MI)(19-5)
2:15 PMMSA Fieldhouse
Court 2
43 - 66
Dayton Wolves (15U) (OH)(8-4)
Detroit Magic (15U) (MI)(8-6)
2:15 PMMSA Fieldhouse
Court 3
65 - 33
Bookers Ballers (14U) (MI)(5-2)
Michigan Playmakers - Gold (14U) (MI)(9-6)
2:15 PMMSA Fieldhouse
Court 4
69 - 64
Future Rookies (16U) (MI)(3-3)
Michigan Blazers (16U) (MI)(2-4)
2:15 PMNorthview High School
Court 10
71 - 57
Team Hype (17U) (MI)(4-7)
Championship Sports Team Navy (17U) (MI)(11-8)
2:15 PMNorthview High School
Court 8
59 - 73
MBA Hildabrand (15U) (MI)(2-12)
Grand Rapids Storm - Roelofs (15U) (MI)(6-8)
2:15 PMNorthview High School
Court 9
38 - 53
The Family (17U) (MI)(22-13)
Michigan Playmakers - Elite (17U) (MI)(28-7)
3:30 PMMSA Fieldhouse
Court 1
50 - 48
The Family (16U) (MI)(5-2)
C2k Elite (16U) (OH)(22-4)
3:30 PMMSA Fieldhouse
Court 2
46 - 59
1Bates Fundamentals (15U) (MI)(18-8)
The Family (15U) (MI)(15-7)
3:30 PMMSA Fieldhouse
Court 3
62 - 68
The Family - Gold (14U) (MI)(7-1)
The Family - Black (14U) (MI)(9-2)
3:30 PMMSA Fieldhouse
Court 4
-
Twitter: