Peach Invitational
07/11/2018 to 07/15/2018

Divisions:
17U, 16U, 15U, 14U
Teams:
Westside High School
1002 Patriots Way
Augusta, Georgia 30907
Get directions
49 Game(s)
Academy of Richmond County
910 Russel St
Augusta, Georgia 30904
Get directions
19 Game(s)
Augusta Convention Center
901 Reynolds St
Augusta, Georgia 30901
Get directions
Butler High School
2011 Lumpkin Rd
Augusta, Georgia 30906
Get directions
24 Game(s)
Cross Creek High School
3855 Old Waynesboro Rd
Augusta, Georgia 30906
Get directions
2 Game(s)
Fox Creek High School
165 Shortcut Rd
North Augusta, Georgia 29860
Get directions
21 Game(s)
Glen Hills High School
2840 Glen Hills Dr
Augusta, Georgia 30906
Get directions
20 Game(s)
Grace United Methodist
639 Georgia Ave
North Augusta, South Carolina 29841
Get directions
8 Game(s)
Greenbrier High School
5114 Riverwood Pkwy
Evans, Georgia 30809
Get directions
2 Game(s)
Greenbrier Middle School
5120 Riverwood Pkwy
Evans, Georgia 30809
Get directions
2 Game(s)
Laney High School
1339 Laney Walker Blvd
Augusta, Georgia 30901
Get directions
6 Game(s)
North Augusta High School
2000 Knobcone Ave North
Augusta, Georgia 29841
Get directions
24 Game(s)
North Augusta Middle School
725 Old Edgefield Rd
North Augusta, South Carolina 29841
Get directions
Paul Knox Middle School
1804 Wells Rd
North Augusta, South Carolina 29841
Get directions
28 Game(s)
TW Josey High School
1701 15th St
Augusta, Georgia 30904
Get directions

Past Games:
July 11, 2018 - WednesdayTimePlaceScore
Uplay Monarchs-Mackenzie (16U) (ON)(1-3)
Colorado Hawks (16U) (CO)(2-2)
5:00 PMButler High School
Court 12
58 - 64
CIA Bounce (15U) (ON)(3-5)
Albany City Rocks Black (15U) (NY)(5-1)
5:00 PMNorth Augusta High School
Court 1
68 - 76
CIA Bounce (16U) (ON)(3-4)
Team United (16U) (NC)(4-3)
5:00 PMWestside High School
Court 1
76 - 74
Team Unity (16U) (AL)(0-4)
NIKE Team Northwest (16U) (OR)(3-3)
5:00 PMWestside High School
Court 2
0 - 2
BABC (16U) (MA)(7-1)
Vegas Elite (16U) (NV)(5-5)
6:30 PMButler High School
Court 12
71 - 62
BWSL Berry (15U) (VA)(3-1)
All Ohio - Red (15U) (OH)(7-4)
6:30 PMCross Creek High School
Court 3
77 - 70
Team Melo (15U) (MD)(1-5)
NJ Playaz (15U) (NJ)(4-2)
6:30 PMFox Creek High School
Court 1
51 - 58
Team Melo (16U) (MD)(2-2)
Albany City Rocks (16U) (NY)(3-1)
6:30 PMGlen Hills High School
Court 13
62 - 67
Team United (15U) (NC)(5-2)
Dayton Wolves (15U) (OH)(8-4)
6:30 PMGreenbrier High School
Court 14
77 - 63
Milbank Flyers (15U) (NY)(1-3)
Nike ProSkills - Noland (15U) (TX)(4-1)
6:30 PMGreenbrier Middle School
Court 15
64 - 83
RNS Sports (15U) (NC)(0-4)
Elfrid Payton Elite (15U) (LA)(4-2)
6:30 PMNorth Augusta High School
Court 1
41 - 81
Statesboro Force (15U) (GA)(0-4)
Colorado Hawks (15U) (CO)(3-2)
6:30 PMPaul Knox Middle School
Court 4
29 - 62
NJ Playaz (16U) (NJ)(0-4)
Uplay Canada (16U) (ON)(3-1)
6:30 PMWestside High School
Court 1
87 - 93
Team Synergy (16U) (FL)(2-3)
FBCG Disciples (16U) (MD)(2-2)
6:30 PMWestside High School
Court 2
47 - 59
Team Final (16U) (PA)(4-2)
Bluff City Legends (16U) (TN)(5-3)
8:00 PMButler High School
Court 12
61 - 67
Uplay Monarchs Team Kerr (15U) (ON)(0-4)
Team Renegades Elite (15U) (NC)(1-3)
8:00 PMCross Creek High School
Court 3
75 - 77
YSYB Team Scholar (15U) (GA)(0-4)
BWSL Pettaway (15U) (VA)(6-1)
8:00 PMFox Creek High School
Court 1
59 - 65
Charlotte Dragons (16U) (NC)(1-3)
Elfrid Payton Elite (16U) (LA)(0-7)
8:00 PMGlen Hills High School
Court 13
61 - 58
Team Power (15U) (GA)(0-4)
Nike Team Florida (15U) (FL)(4-4)
8:00 PMGreenbrier High School
Court 14
69 - 84
Uplay Canada (15U) (ON)(3-3)
Bluff City Legends (15U) (TN)(9-1)
8:00 PMGreenbrier Middle School
Court 15
74 - 79
Bradley Beal Elite (15U) (MO)(3-4)
Team Durant (15U) (FL)(3-2)
8:00 PMNorth Augusta High School
Court 1
54 - 72
Toronto Longhorn (15U)(3-2)
Alabama Fusion (15U) (AL)(5-3)
8:00 PMPaul Knox Middle School
Court 4
56 - 65
BWSL Chiz (16U) (VA)(4-1)
Expressions Elite (16U) (MA)(5-4)
8:00 PMWestside High School
Court 1
64 - 54
All Ohio - Red (16U) (OH)(5-5)
Drive Nation (16U) (TX)(6-2)
8:00 PMWestside High School
Court 2
71 - 78
July 12, 2018 - ThursdayTimePlaceScore
Darius Miller Elite (17U) (OH)(3-0)
All Ohio - Black (17U) (OH)(3-1)
9:00 AMAcademy of Richmond County
Court 1
79 - 73
Team United (16U) (NC)(4-3)
NIKE Team Northwest (16U) (OR)(3-3)
9:00 AMButler High School
Court 12
75 - 59
SBC (17U) (GA)(2-2)
Uplay Monarchs-Fowler (17U) (ON)(3-1)
9:00 AMFox Creek High School
Court 1
59 - 62
CP25 (16U) (FL)(2-2)
New York City Rocks-Tucker (16U) (NY)(1-3)
9:00 AMGlen Hills High School
Court 13
0 - 2
Bluff City Legends (15U) (TN)(9-1)
Nike ProSkills - Noland (15U) (TX)(4-1)
9:00 AMNorth Augusta High School
Court 1
56 - 77
Dayton Wolves (15U) (OH)(8-4)
Nike Team Florida (15U) (FL)(4-4)
9:00 AMPaul Knox Middle School
Court 4
68 - 74
CIA Bounce (17U) (ON)(6-14)
Las Vegas Prospects (17U) (NV)(14-8)
9:00 AMWestside High School
Court 1
66 - 94
Griffins (17U) (WA)(2-3)
Georgia Stars (17U) (GA)(4-2)
9:00 AMWestside High School
Court 2
58 - 75
Sports Academy South (17U) (FL)(0-4)
Endless Options Through Basketball (17U) (FL)(1-2)
10:30 AMAcademy of Richmond County
Court 1
61 - 65
BWSL Chiz (16U) (VA)(4-1)
Team Final (16U) (PA)(4-2)
10:30 AMButler High School
Court 12
61 - 57
Tampa Bay Hawks Lane (17U) (FL)(1-3)
RGB Ohio Unity (17U) (OH)(1-3)
10:30 AMFox Creek High School
Court 1
35 - 76
Albany City Rocks (16U) (NY)(3-1)
Elfrid Payton Elite (16U) (LA)(0-7)
10:30 AMGlen Hills High School
Court 13
61 - 50
Uplay Canada (15U) (ON)(3-3)
Milbank Flyers (15U) (NY)(1-3)
10:30 AMNorth Augusta High School
Court 1
56 - 58
Team United (15U) (NC)(5-2)
Team Power (15U) (GA)(0-4)
10:30 AMPaul Knox Middle School
Court 4
81 - 38
The Truth (17U) (CA)(9-12)
BABC (17U) (MA)(8-13)
10:30 AMWestside High School
Court 1
86 - 70
We All Can Go (17U) (TN)(0-4)
All Ohio - Red (17U) (OH)(12-12)
10:30 AMWestside High School
Court 2
58 - 84
EOTO (17U) (TN)(3-1)
Detroit Spartans (17U) (MI)(7-6)
NoonAcademy of Richmond County
Court 1
75 - 70
Expressions Elite (16U) (MA)(5-4)
Bluff City Legends (16U) (TN)(5-3)
NoonButler High School
Court 12
66 - 64
All Heart Athletics (17U) (GA)(1-3)
Clarksville Select (17U) (TN)(0-3)
NoonFox Creek High School
Court 1
2 - 0
Drive Nation (16U) (TX)(6-2)
Vegas Elite (16U) (NV)(5-5)
NoonGlen Hills High School
Court 13
70 - 67
All Ohio - Red (15U) (OH)(7-4)
Team Renegades Elite (15U) (NC)(1-3)
NoonNorth Augusta High School
Court 1
73 - 67
Alabama Fusion (15U) (AL)(5-3)
Colorado Hawks (15U) (CO)(3-2)
NoonPaul Knox Middle School
Court 4
50 - 54
Boo Williams (17U) (VA)(9-12)
MEBO Team Hood (17U) (MS)(0-4)
NoonWestside High School
Court 1
65 - 55
The Family (17U) (MI)(22-13)
Team Final (17U) (PA)(3-17)
NoonWestside High School
Court 2
79 - 54
Palmetto Elite (17U) (SC)(0-4)
Charlotte Dragons (17U) (NC)(3-0)
1:30 PMAcademy of Richmond County
Court 1
35 - 71
NJ Playaz (16U) (NJ)(0-4)
Team Synergy (16U) (FL)(2-3)
1:30 PMButler High School
Court 12
64 - 66
Balkman Elite (17U) (FL)(3-0)
Severn Elite (17U) (MD)(2-1)
1:30 PMFox Creek High School
Court 1
71 - 70
Team Melo (16U) (MD)(2-2)
Charlotte Dragons (16U) (NC)(1-3)
1:30 PMGlen Hills High School
Court 13
77 - 45
BWSL Berry (15U) (VA)(3-1)
Uplay Monarchs Team Kerr (15U) (ON)(0-4)
1:30 PMNorth Augusta High School
Court 1
77 - 43
Toronto Longhorn (15U)(3-2)
Statesboro Force (15U) (GA)(0-4)
1:30 PMPaul Knox Middle School
Court 4
76 - 49
Uplay Canada (17U) (ON)(7-13)
MAC-Irvin Fire (17U) (IL)(11-10)
1:30 PMWestside High School
Court 1
64 - 74
Rose City Rebels (17U) (OR)(2-18)
Team Melo (17U) (MD)(3-17)
1:30 PMWestside High School
Court 2
81 - 74
All Ohio - Black (17U) (OH)(3-1)
Endless Options Through Basketball (17U) (FL)(1-2)
3:00 PMAcademy of Richmond County
Court 1
79 - 68
Colorado Hawks (16U) (CO)(2-2)
New York City Rocks-Tucker (16U) (NY)(1-3)
3:00 PMButler High School
Court 12
85 - 50
Hard 2 Guard Orange (17U) (VA)(1-3)
Hawks Elite (17U) (AL)(3-2)
3:00 PMFox Creek High School
Court 1
67 - 91
Uplay Monarchs-Mackenzie (16U) (ON)(1-3)
CP25 (16U) (FL)(2-2)
3:00 PMGlen Hills High School
Court 13
54 - 77
Team Durant (15U) (FL)(3-2)
Elfrid Payton Elite (15U) (LA)(4-2)
3:00 PMNorth Augusta High School
Court 1
46 - 53
Albany City Rocks Black (15U) (NY)(5-1)
Charlotte Dragons (15U) (NC)(1-3)
3:00 PMPaul Knox Middle School
Court 4
80 - 62
Darius Miller Elite (17U) (OH)(3-0)
Sports Academy South (17U) (FL)(0-4)
4:30 PMAcademy of Richmond County
Court 1
74 - 60
Uplay Canada (16U) (ON)(3-1)
FBCG Disciples (16U) (MD)(2-2)
4:30 PMButler High School
Court 12
81 - 66
Colorado Hawks Nation (17U) (CO)(4-0)
Playaz Basketball Grey (17U) (NJ)(2-1)
4:30 PMFox Creek High School
Court 1
62 - 58
CIA Bounce (16U) (ON)(3-4)
Team Unity (16U) (AL)(0-4)
4:30 PMGlen Hills High School
Court 13
2 - 0
Bradley Beal Elite (15U) (MO)(3-4)
RNS Sports (15U) (NC)(0-4)
4:30 PMNorth Augusta High School
Court 1
77 - 59
CIA Bounce (15U) (ON)(3-5)
CT Select (15U) (CT)(0-4)
4:30 PMPaul Knox Middle School
Court 4
83 - 64
Las Vegas Prospects (17U) (NV)(14-8)
Georgia Stars (17U) (GA)(4-2)
4:30 PMWestside High School
Court 1
89 - 82
CIA Bounce (17U) (ON)(6-14)
Griffins (17U) (WA)(2-3)
4:30 PMWestside High School
Court 2
51 - 71
Detroit Spartans (17U) (MI)(7-6)
Charlotte Dragons (17U) (NC)(3-0)
6:00 PMAcademy of Richmond County
Court 1
70 - 83
Uplay Monarchs-Fowler (17U) (ON)(3-1)
RGB Ohio Unity (17U) (OH)(1-3)
6:00 PMFox Creek High School
Court 1
73 - 68
All Ohio - Red (16U) (OH)(5-5)
BABC (16U) (MA)(7-1)
6:00 PMGlen Hills High School
Court 13
60 - 66
NJ Playaz (15U) (NJ)(4-2)
BWSL Pettaway (15U) (VA)(6-1)
6:00 PMPaul Knox Middle School
Court 4
65 - 70
BABC (17U) (MA)(8-13)
All Ohio - Red (17U) (OH)(12-12)
6:00 PMWestside High School
Court 1
56 - 74
The Truth (17U) (CA)(9-12)
We All Can Go (17U) (TN)(0-4)
6:00 PMWestside High School
Court 2
77 - 67
EOTO (17U) (TN)(3-1)
Palmetto Elite (17U) (SC)(0-4)
7:30 PMAcademy of Richmond County
Court 1
75 - 58
SBC (17U) (GA)(2-2)
Tampa Bay Hawks Lane (17U) (FL)(1-3)
7:30 PMFox Creek High School
Court 1
71 - 50
Team Melo (15U) (MD)(1-5)
YSYB Team Scholar (15U) (GA)(0-4)
7:30 PMPaul Knox Middle School
Court 4
65 - 45
The Family (17U) (MI)(22-13)
Boo Williams (17U) (VA)(9-12)
7:30 PMWestside High School
Court 1
77 - 65
Team Final (17U) (PA)(3-17)
MEBO Team Hood (17U) (MS)(0-4)
7:30 PMWestside High School
Court 2
70 - 65
CT Select (15U) (CT)(0-4)
Charlotte Dragons (15U) (NC)(1-3)
9:00 PMPaul Knox Middle School
Court 4
68 - 71
Rose City Rebels (17U) (OR)(2-18)
MAC-Irvin Fire (17U) (IL)(11-10)
9:00 PMWestside High School
Court 1
62 - 66
Team Melo (17U) (MD)(3-17)
Uplay Canada (17U) (ON)(7-13)
9:00 PMWestside High School
Court 2
61 - 48
July 13, 2018 - FridayTimePlaceScore
Sports Academy South (17U) (FL)(0-4)
All Ohio - Black (17U) (OH)(3-1)
9:00 AMAcademy of Richmond County
Court 1
60 - 68
FBCG Disciples (16U) (MD)(2-2)
NJ Playaz (16U) (NJ)(0-4)
9:00 AMButler High School
Court 12
71 - 63
Clarksville Select (17U) (TN)(0-3)
Severn Elite (17U) (MD)(2-1)
9:00 AMFox Creek High School
Court 1
0 - 2
Elfrid Payton Elite (16U) (LA)(0-7)
Team Melo (16U) (MD)(2-2)
9:00 AMGlen Hills High School
Court 13
50 - 67
YSYB Team Scholar (15U) (GA)(0-4)
NJ Playaz (15U) (NJ)(4-2)
9:00 AMGrace United Methodist
Court 1
70 - 80
Milbank Flyers (15U) (NY)(1-3)
Bluff City Legends (15U) (TN)(9-1)
9:00 AMNorth Augusta High School
Court 1
74 - 76
Team Power (15U) (GA)(0-4)
Dayton Wolves (15U) (OH)(8-4)
9:00 AMPaul Knox Middle School
Court 4
0 - 2
Griffins (17U) (WA)(2-3)
Las Vegas Prospects (17U) (NV)(14-8)
9:00 AMWestside High School
Court 1
62 - 66
Georgia Stars (17U) (GA)(4-2)
CIA Bounce (17U) (ON)(6-14)
9:00 AMWestside High School
Court 2
60 - 39
Endless Options Through Basketball (17U) (FL)(1-2)
Darius Miller Elite (17U) (OH)(3-0)
10:30 AMAcademy of Richmond County
Court 1
68 - 90
Team Unity (16U) (AL)(0-4)
Team United (16U) (NC)(4-3)
10:30 AMButler High School
Court 12
0 - 2
All Heart Athletics (17U) (GA)(1-3)
Balkman Elite (17U) (FL)(3-0)
10:30 AMFox Creek High School
Court 1
61 - 86
BABC (16U) (MA)(7-1)
Drive Nation (16U) (TX)(6-2)
10:30 AMGlen Hills High School
Court 13
49 - 50
BWSL Pettaway (15U) (VA)(6-1)
Team Melo (15U) (MD)(1-5)
10:30 AMGrace United Methodist
Court 1
53 - 52
Nike ProSkills - Noland (15U) (TX)(4-1)
Uplay Canada (15U) (ON)(3-3)
10:30 AMNorth Augusta High School
Court 1
67 - 69
Nike Team Florida (15U) (FL)(4-4)
Team United (15U) (NC)(5-2)
10:30 AMPaul Knox Middle School
Court 4
70 - 82
We All Can Go (17U) (TN)(0-4)
BABC (17U) (MA)(8-13)
10:30 AMWestside High School
Court 1
48 - 71
All Ohio - Red (17U) (OH)(12-12)
The Truth (17U) (CA)(9-12)
10:30 AMWestside High School
Court 2
67 - 47
Palmetto Elite (17U) (SC)(0-4)
Detroit Spartans (17U) (MI)(7-6)
NoonAcademy of Richmond County
Court 1
68 - 81
NIKE Team Northwest (16U) (OR)(3-3)
CIA Bounce (16U) (ON)(3-4)
NoonButler High School
Court 12
56 - 72
Playaz Basketball Grey (17U) (NJ)(2-1)
Hawks Elite (17U) (AL)(3-2)
NoonFox Creek High School
Court 1
69 - 50
Charlotte Dragons (16U) (NC)(1-3)
Albany City Rocks (16U) (NY)(3-1)
NoonGlen Hills High School
Court 13
37 - 60
Uplay Monarchs Team Kerr (15U) (ON)(0-4)
All Ohio - Red (15U) (OH)(7-4)
NoonGrace United Methodist
Court 1
41 - 75
RNS Sports (15U) (NC)(0-4)
Team Durant (15U) (FL)(3-2)
NoonNorth Augusta High School
Court 1
25 - 85
Statesboro Force (15U) (GA)(0-4)
Alabama Fusion (15U) (AL)(5-3)
NoonPaul Knox Middle School
Court 4
38 - 82
Team Final (17U) (PA)(3-17)
Boo Williams (17U) (VA)(9-12)
NoonWestside High School
Court 1
69 - 89
MEBO Team Hood (17U) (MS)(0-4)
The Family (17U) (MI)(22-13)
NoonWestside High School
Court 2
53 - 87
Charlotte Dragons (17U) (NC)(3-0)
EOTO (17U) (TN)(3-1)
1:30 PMAcademy of Richmond County
Court 1
73 - 61
Team Final (16U) (PA)(4-2)
Expressions Elite (16U) (MA)(5-4)
1:30 PMButler High School
Court 12
46 - 45
Colorado Hawks Nation (17U) (CO)(4-0)
Hard 2 Guard Orange (17U) (VA)(1-3)
1:30 PMFox Creek High School
Court 1
87 - 43
Vegas Elite (16U) (NV)(5-5)
All Ohio - Red (16U) (OH)(5-5)
1:30 PMGlen Hills High School
Court 13
69 - 59
Team Renegades Elite (15U) (NC)(1-3)
BWSL Berry (15U) (VA)(3-1)
1:30 PMGrace United Methodist
Court 1
40 - 57
Elfrid Payton Elite (15U) (LA)(4-2)
Bradley Beal Elite (15U) (MO)(3-4)
1:30 PMNorth Augusta High School
Court 1
56 - 48
Colorado Hawks (15U) (CO)(3-2)
Toronto Longhorn (15U)(3-2)
1:30 PMPaul Knox Middle School
Court 4
66 - 68
MAC-Irvin Fire (17U) (IL)(11-10)
Team Melo (17U) (MD)(3-17)
1:30 PMWestside High School
Court 1
66 - 64
Uplay Canada (17U) (ON)(7-13)
Rose City Rebels (17U) (OR)(2-18)
1:30 PMWestside High School
Court 2
90 - 74
Tampa Bay Hawks Lane (17U) (FL)(1-3)
Uplay Monarchs-Fowler (17U) (ON)(3-1)
3:00 PMAcademy of Richmond County
Court 1
40 - 60
Bluff City Legends (16U) (TN)(5-3)
BWSL Chiz (16U) (VA)(4-1)
3:00 PMButler High School
Court 12
54 - 55
Balkman Elite (17U) (FL)(3-0)
Clarksville Select (16U) (TN)(0-1)
3:00 PMFox Creek High School
Court 1
2 - 0
New York City Rocks-Tucker (16U) (NY)(1-3)
Uplay Monarchs-Mackenzie (16U) (ON)(1-3)
3:00 PMGlen Hills High School
Court 13
66 - 78
Charlotte Dragons (15U) (NC)(1-3)
CIA Bounce (15U) (ON)(3-5)
3:00 PMNorth Augusta High School
Court 1
62 - 71
CT Select (15U) (CT)(0-4)
Albany City Rocks Black (15U) (NY)(5-1)
3:00 PMPaul Knox Middle School
Court 4
43 - 81
RGB Ohio Unity (17U) (OH)(1-3)
SBC (17U) (GA)(2-2)
4:30 PMAcademy of Richmond County
Court 1
68 - 71
CP25 (16U) (FL)(2-2)
Colorado Hawks (16U) (CO)(2-2)
4:30 PMButler High School
Court 12
64 - 63
Severn Elite (17U) (MD)(2-1)
All Heart Athletics (17U) (GA)(1-3)
4:30 PMFox Creek High School
Court 1
62 - 40
Team Synergy (16U) (FL)(2-3)
Uplay Canada (16U) (ON)(3-1)
4:30 PMGlen Hills High School
Court 13
66 - 78
Team Renegades Elite (15U) (NC)(1-3)
Dayton Wolves (15U) (OH)(8-4)
4:30 PMGrace United Methodist
Court 1
57 - 62
Statesboro Force (15U) (GA)(0-4)
NJ Playaz (15U) (NJ)(4-2)
4:30 PMNorth Augusta High School
Court 1
46 - 83
Uplay Canada (15U) (ON)(3-3)
Elfrid Payton Elite (15U) (LA)(4-2)
4:30 PMPaul Knox Middle School
Court 4
56 - 39
MEBO Team Hood (17U) (MS)(0-4)
Las Vegas Prospects (17U) (NV)(14-8)
4:30 PMWestside High School
Court 1
71 - 76
Team Final (17U) (PA)(3-17)
Georgia Stars (17U) (GA)(4-2)
4:30 PMWestside High School
Court 2
60 - 66
Hawks Elite (17U) (AL)(3-2)
Colorado Hawks Nation (17U) (CO)(4-0)
6:00 PMAcademy of Richmond County
Court 1
52 - 68
Hard 2 Guard Orange (17U) (VA)(1-3)
Playaz Basketball Grey (17U) (NJ)(2-1)
6:00 PMFox Creek High School
Court 1
64 - 73
Team Melo (15U) (MD)(1-5)
All Ohio - Red (15U) (OH)(7-4)
6:00 PMGrace United Methodist
Court 1
43 - 76
RNS Sports (15U) (NC)(0-4)
CIA Bounce (15U) (ON)(3-5)
6:00 PMNorth Augusta High School
Court 1
54 - 69
Charlotte Dragons (15U) (NC)(1-3)
Nike Team Florida (15U) (FL)(4-4)
6:00 PMPaul Knox Middle School
Court 4
67 - 100
Uplay Canada (17U) (ON)(7-13)
The Truth (17U) (CA)(9-12)
6:00 PMWestside High School
Court 1
69 - 72
We All Can Go (17U) (TN)(0-4)
MAC-Irvin Fire (17U) (IL)(11-10)
6:00 PMWestside High School
Court 2
50 - 93
Uplay Monarchs Team Kerr (15U) (ON)(0-4)
BWSL Pettaway (15U) (VA)(6-1)
7:30 PMGrace United Methodist
Court 1
68 - 72
Toronto Longhorn (15U)(3-2)
Milbank Flyers (15U) (NY)(1-3)
7:30 PMNorth Augusta High School
Court 1
83 - 76
CT Select (15U) (CT)(0-4)
Team Durant (15U) (FL)(3-2)
7:30 PMPaul Knox Middle School
Court 4
49 - 90
Rose City Rebels (17U) (OR)(2-18)
All Ohio - Red (17U) (OH)(12-12)
7:30 PMWestside High School
Court 1
68 - 79
Griffins (17U) (WA)(2-3)
Boo Williams (17U) (VA)(9-12)
7:30 PMWestside High School
Court 2
81 - 76
Bradley Beal Elite (15U) (MO)(3-4)
Bluff City Legends (15U) (TN)(9-1)
9:00 PMGrace United Methodist
Court 1
80 - 85
Team Power (15U) (GA)(0-4)
Albany City Rocks Black (15U) (NY)(5-1)
9:00 PMNorth Augusta High School
Court 1
0 - 2
YSYB Team Scholar (15U) (GA)(0-4)
Colorado Hawks (15U) (CO)(3-2)
9:00 PMPaul Knox Middle School
Court 4
55 - 69
CIA Bounce (17U) (ON)(6-14)
The Family (17U) (MI)(22-13)
9:00 PMWestside High School
Court 1
56 - 80
BABC (17U) (MA)(8-13)
Team Melo (17U) (MD)(3-17)
9:00 PMWestside High School
Court 2
70 - 59
July 14, 2018 - SaturdayTimePlaceScore
Clarksville Select (17U) (TN)(0-3)
Hard 2 Guard Orange (17U) (VA)(1-3)
9:00 AMAcademy of Richmond County
Court 1
0 - 2
Team Final (16U) (PA)(4-2)
Colorado Hawks (16U) (CO)(2-2)
9:00 AMButler High School
Court 12
68 - 60
Sports Academy South (17U) (FL)(0-4)
Detroit Spartans (17U) (MI)(7-6)
9:00 AMFox Creek High School
Court 1
73 - 84
Team Synergy (16U) (FL)(2-3)
Uplay Monarchs-Mackenzie (16U) (ON)(1-3)
9:00 AMGlen Hills High School
Court 13
56 - 48
NJ Playaz (16U) (NJ)(0-4)
Expressions Elite (16U) (MA)(5-4)
9:00 AMLaney High School
Court 1
50 - 70
Dayton Wolves (15U) (OH)(8-4)
Nike ProSkills - Noland (15U) (TX)(4-1)
9:00 AMNorth Augusta High School
Court 1
51 - 80
CIA Bounce (15U) (ON)(3-5)
NJ Playaz (15U) (NJ)(4-2)
9:00 AMPaul Knox Middle School
Court 4
65 - 68
The Truth (17U) (CA)(9-12)
Las Vegas Prospects (17U) (NV)(14-8)
9:00 AMWestside High School
Court 1
95 - 101
Georgia Stars (17U) (GA)(4-2)
MAC-Irvin Fire (17U) (IL)(11-10)
9:00 AMWestside High School
Court 2
69 - 64
Palmetto Elite (17U) (SC)(0-4)
Hawks Elite (17U) (AL)(3-2)
10:30 AMAcademy of Richmond County
Court 1
49 - 73
NIKE Team Northwest (16U) (OR)(3-3)
Charlotte Dragons (16U) (NC)(1-3)
10:30 AMButler High School
Court 12
67 - 64
Tampa Bay Hawks Lane (17U) (FL)(1-3)
All Heart Athletics (17U) (GA)(1-3)
10:30 AMFox Creek High School
Court 1
59 - 51
New York City Rocks-Tucker (16U) (NY)(1-3)
Bluff City Legends (16U) (TN)(5-3)
10:30 AMGlen Hills High School
Court 13
50 - 76
All Ohio - Red (16U) (OH)(5-5)
Team Melo (16U) (MD)(2-2)
10:30 AMLaney High School
Court 1
68 - 66
Nike Team Florida (15U) (FL)(4-4)
Alabama Fusion (15U) (AL)(5-3)
10:30 AMNorth Augusta High School
Court 1
57 - 85
All Ohio - Red (15U) (OH)(7-4)
Uplay Canada (15U) (ON)(3-3)
10:30 AMPaul Knox Middle School
Court 4
58 - 80
Griffins (17U) (WA)(2-3)
All Ohio - Red (17U) (OH)(12-12)
10:30 AMWestside High School
Court 1
50 - 55
BABC (17U) (MA)(8-13)
The Family (17U) (MI)(22-13)
10:30 AMWestside High School
Court 2
63 - 67
SBC (17U) (GA)(2-2)
EOTO (17U) (TN)(3-1)
NoonAcademy of Richmond County
Court 1
70 - 72
Elfrid Payton Elite (16U) (LA)(0-7)
BABC (16U) (MA)(7-1)
NoonButler High School
Court 12
62 - 73
RGB Ohio Unity (17U) (OH)(1-3)
Colorado Hawks Nation (17U) (CO)(4-0)
NoonFox Creek High School
Court 1
38 - 68
Team Unity (16U) (AL)(0-4)
Vegas Elite (16U) (NV)(5-5)
NoonGlen Hills High School
Court 13
0 - 2
Team Synergy (16U) (FL)(2-3)
BWSL Chiz (16U) (VA)(4-1)
NoonLaney High School
Court 1
54 - 67
Toronto Longhorn (15U)(3-2)
Team United (15U) (NC)(5-2)
NoonNorth Augusta High School
Court 1
50 - 65
Team Durant (15U) (FL)(3-2)
BWSL Pettaway (15U) (VA)(6-1)
NoonPaul Knox Middle School
Court 4
47 - 49
All Ohio - Black (17U) (OH)(3-1)
Severn Elite (17U) (MD)(2-1)
NoonWestside High School
Court 1
-
Endless Options Through Basketball (17U) (FL)(1-2)
Playaz Basketball Grey (17U) (NJ)(2-1)
NoonWestside High School
Court 2
-
Team Final (16U) (PA)(4-2)
FBCG Disciples (16U) (MD)(2-2)
1:30 PMButler High School
Court 12
66 - 60
Bluff City Legends (16U) (TN)(5-3)
Uplay Canada (16U) (ON)(3-1)
1:30 PMGlen Hills High School
Court 13
70 - 56
Expressions Elite (16U) (MA)(5-4)
CP25 (16U) (FL)(2-2)
1:30 PMLaney High School
Court 1
79 - 58
Bluff City Legends (15U) (TN)(9-1)
BWSL Berry (15U) (VA)(3-1)
1:30 PMNorth Augusta High School
Court 1
72 - 63
Colorado Hawks (15U) (CO)(3-2)
Albany City Rocks Black (15U) (NY)(5-1)
1:30 PMPaul Knox Middle School
Court 4
55 - 67
Hard 2 Guard Orange (17U) (VA)(1-3)
Darius Miller Elite (17U) (OH)(3-0)
1:30 PMWestside High School
Court 1
-
Balkman Elite (17U) (FL)(3-0)
Detroit Spartans (17U) (MI)(7-6)
1:30 PMWestside High School
Court 2
-
Hawks Elite (17U) (AL)(3-2)
Uplay Monarchs-Fowler (17U) (ON)(3-1)
3:00 PMAcademy of Richmond County
Court 1
52 - 50
NIKE Team Northwest (16U) (OR)(3-3)
Drive Nation (16U) (TX)(6-2)
3:00 PMButler High School
Court 12
50 - 49
Tampa Bay Hawks Lane (17U) (FL)(1-3)
Charlotte Dragons (17U) (NC)(3-0)
3:00 PMFox Creek High School
Court 1
-
Vegas Elite (16U) (NV)(5-5)
Albany City Rocks (16U) (NY)(3-1)
3:00 PMGlen Hills High School
Court 13
77 - 71
All Ohio - Red (16U) (OH)(5-5)
Team United (16U) (NC)(4-3)
3:00 PMLaney High School
Court 1
62 - 67
NJ Playaz (15U) (NJ)(4-2)
Nike ProSkills - Noland (15U) (TX)(4-1)
3:00 PMNorth Augusta High School
Court 1
73 - 80
Uplay Canada (15U) (ON)(3-3)
Alabama Fusion (15U) (AL)(5-3)
3:00 PMPaul Knox Middle School
Court 4
41 - 45
BABC (16U) (MA)(7-1)
CIA Bounce (16U) (ON)(3-4)
4:30 PMButler High School
Court 12
70 - 43
Team Final (16U) (PA)(4-2)
BWSL Chiz (16U) (VA)(4-1)
4:30 PMLaney High School
Court 1
57 - 47
BWSL Pettaway (15U) (VA)(6-1)
Team United (15U) (NC)(5-2)
4:30 PMNorth Augusta High School
Court 1
67 - 53
Albany City Rocks Black (15U) (NY)(5-1)
Bluff City Legends (15U) (TN)(9-1)
4:30 PMPaul Knox Middle School
Court 4
66 - 69
Georgia Stars (17U) (GA)(4-2)
Las Vegas Prospects (17U) (NV)(14-8)
4:30 PMWestside High School
Court 1
54 - 63
All Ohio - Red (17U) (OH)(12-12)
The Family (17U) (MI)(22-13)
4:30 PMWestside High School
Court 2
59 - 67
Bluff City Legends (16U) (TN)(5-3)
Expressions Elite (16U) (MA)(5-4)
6:00 PMButler High School
Court 12
-
Alabama Fusion (15U) (AL)(5-3)
Nike ProSkills - Noland (15U) (TX)(4-1)
6:00 PMPaul Knox Middle School
Court 4
-
All Ohio - Red (16U) (OH)(5-5)
NIKE Team Northwest (16U) (OR)(3-3)
7:30 PMButler High School
Court 12
84 - 74
Bluff City Legends (15U) (TN)(9-1)
BWSL Pettaway (15U) (VA)(6-1)
7:30 PMPaul Knox Middle School
Court 4
55 - 44
BABC (16U) (MA)(7-1)
Vegas Elite (16U) (NV)(5-5)
9:00 PMButler High School
Court 12
65 - 64
July 15, 2018 - SundayTimePlaceScore
The Family (17U) (MI)(22-13)
Las Vegas Prospects (17U) (NV)(14-8)
NoonWestside High School
Court 1
-