Independent

TeamW - L (Conf.)PF / PA (Conf.)Streak (Conf.)W - L (Total)PF / PA (Total)Streak (Total)
7River Rouge Panthers9 - 0582 / 421920 - 11369 / 96217
27Hamtramck Cosmos7 - 2596 / 425218 - 31415 / 10448
Taylor Trillium Wildcats6 - 1494 / 338414 - 21124 / 7772
Ogemaw Heights Falcons5 - 0346 / 263514 - 71339 / 12371
Advanced Technology Academy Lakers5 - 0343 / 199515 - 41222 / 7771
Ann Arbor Central Academy Falcons5 - 1426 / 313516 - 51334 / 11093
Ferndale University Driving Eagles5 - 1381 / 26548 - 6875 / 8012
Melvindale ABT Gators4 - 4396 / 41517 - 10813 / 9471
90Ecorse Red Raiders4 - 5505 / 493216 - 61296 / 10906
Star International Falcons4 - 5394 / 52919 - 10837 / 9631
Mt Clemens Battling Bathers3 - 1271 / 169211 - 81277 / 10362
88Arbor Preparatory Gators3 - 2298 / 237115 - 51177 / 8595
Jalen Rose Leadership Jaguars3 - 2266 / 243215 - 61226 / 9992
Riverside Academy West Wildcats3 - 5395 / 45516 - 7619 / 6871
Livingston Christian Falcons2 - 0150 / 99212 - 91220 / 11152
Lakeside Charter Titans2 - 0147 / 5223 - 3398 / 2831
Burt Lake Northern Michigan Christian Academy Eagles2 - 0115 / 6726 - 15687 / 10791
New Haven Merritt Mustangs2 - 096 / 75212 - 91007 / 9841
Muskegon Heights Academy Tigers2 - 1144 / 19914 - 14778 / 11091
Detroit Community Hurricanes2 - 5291 / 39925 - 11680 / 8734
Detroit Henry Ford Academy Creative Mustangs2 - 6400 / 52813 - 12754 / 10231
Harper Woods Pioneers2 - 7409 / 55257 - 9829 / 9632
12Detroit Edison Public School Academy Pioneers1 - 078 / 48117 - 41424 / 11206
Genesee Christian Soldiers1 - 059 / 51111 - 111248 / 12412
Adrian Lenawee Christian Cougars1 - 058 / 42116 - 41242 / 10025
Detroit Country Day Yellowjackets1 - 057 / 4919 - 111155 / 11831
10Benton Harbor Tigers1 - 1166 / 94119 - 21594 / 11124
West Michigan Aviation Academy Aviators1 - 1110 / 107111 - 91064 / 10342
Wellspring Preparatory Wolves1 - 1107 / 11019 - 121151 / 12411
Calhoun Christian Cougars1 - 197 / 109115 - 61111 / 10011
Marshall Academy Griffons1 - 2155 / 17227 - 12983 / 9204
Voyageur Cougars1 - 3212 / 26939 - 10964 / 9983
Frontier International Academy Knights1 - 4238 / 36942 - 7420 / 6416
Hope of Detroit Academy1 - 4201 / 31016 - 9716 / 8351
Newberry Indians1 - 6297 / 39561 - 19882 / 117018
Detroit Universal Academy Eagles1 - 9449 / 52511 - 16693 / 9031
Bay City All Saints Cougars0 - 00 / 0012 - 91065 / 10252
Burton Madison Academy Eagles0 - 00 / 002 - 14727 / 10007
Stephenson0 - 00 / 002 - 18882 / 11674
Detroit Westside Academy Panthers0 - 00 / 001 - 11499 / 8464
Detroit Westside Christian0 - 00 / 000 - 00 / 00
Academy West Tigers0 - 00 / 000 - 00 / 00
Holt Lutheran Hawks0 - 00 / 000 - 00 / 00
Detroit Midtown Academy Magic0 - 00 / 000 - 00 / 00
Eastpointe Eaton Academy Panthers0 - 00 / 000 - 00 / 00
Providence Christian Storm0 - 00 / 000 - 00 / 00
Detroit Winans Academy Saints0 - 00 / 000 - 00 / 00
Glen Arbor Leelanau Thunderbirds0 - 00 / 000 - 00 / 00
Newport Lutheran South Saints0 - 00 / 000 - 00 / 00
Kalamazoo Phoenix Fury0 - 00 / 000 - 146 / 831
Pansophia Academy Pumas0 - 00 / 000 - 16462 / 105216
Pontiac Notre Dame Prep Fighting Irish0 - 129 / 5315 - 161142 / 13115
Tawas Area Braves0 - 2103 / 143211 - 121275 / 13341
Auburn Hills Christian Cougars0 - 299 / 15021 - 11437 / 63210
Lansing Christian Pilgrims0 - 293 / 11727 - 131014 / 10742
Manistee Chippewas0 - 285 / 10822 - 19789 / 125611
Landmark Academy Lakers0 - 275 / 9626 - 12720 / 8017
Vanderbilt Yellow Jackets0 - 267 / 11520 - 18503 / 126418
Covert Bulldogs0 - 252 / 14720 - 18346 / 114118
Detroit Leadership Academy Cougars0 - 3130 / 20235 - 9482 / 6262
*  Signifies that game is non-conference
December 6, 2019 - FridayTimeScore
*
Taylor Trillium Wildcats
Lincoln Park Railsplitters
6:00 PM -
December 9, 2019 - MondayTimeScore
*
Adrian Lenawee Christian Cougars
Adrian Madison Trojans
7:00 PM49 - 29
*
Burton Madison Academy Eagles
Imlay City Spartans
7:30 PM36 - 62
*
Calvary Christian Eagles
West Michigan Aviation Academy Aviators
7:00 PM34 - 65
*
14Detroit U-D Jesuit Cubs
88Arbor Preparatory Gators
7:00 PM47 - 48
*
Marshall Academy Griffons
41Quincy Orioles
7:00 PM56 - 69
*
Pansophia Academy Pumas
Tekonsha Indians
7:30 PM10 - 48
*
Stephenson
Powers North Central Jets
7:00 PM -
*
15Ypsilanti Lincoln Railsplitters
7River Rouge Panthers
8:00 PM53 - 63
December 10, 2019 - TuesdayTimeScore
*
Advanced Technology Academy Lakers
Dundee Vikings
7:00 PM66 - 62
*
6Ann Arbor Huron River Rats
12Detroit Edison Public School Academy Pioneers
8:30 PM53 - 50
*
Battle Creek Academy Tigers
Pansophia Academy Pumas
7:30 PM56 - 16
*
Bay City All Saints Cougars
Genesee Wolves
7:30 PM58 - 66
*
10Benton Harbor Tigers
Dowagiac Union Chieftans
7:00 PM73 - 59
*
Burton St Thomas More Academy Crusaders
Burton Madison Academy Eagles
7:00 PM32 - 45
*
39De La Salle Pilots
Pontiac Notre Dame Prep Fighting Irish
7:00 PM68 - 47
*
Detroit Community Hurricanes
Detroit Collegiate Prep at Northwestern Colts
4:00 PM45 - 42
*
12Detroit Edison Public School Academy Pioneers
Woodward High School
7:00 PM50 - 40
*
Detroit Henry Ford Academy Creative Mustangs
Detroit Cristo Rey Wolves
7:30 PM62 - 64
*
Detroit Leadership Academy Cougars
Old Redford Ravens
7:00 PM0 - 2
*
Detroit Westside Academy Panthers
Southeastern Jungaleers
4:00 PM47 - 54
Frontier International Academy Knights
Detroit Universal Academy Eagles
6:30 PM64 - 63
*
Jalen Rose Leadership Jaguars
Michigan Collegiate Cougars
7:00 PM47 - 50
*
Manistee Chippewas
Frankfort Panthers
7:30 PM45 - 60
*
Manistique Emeralds
Newberry Indians
7:15 PM60 - 58
*
New Haven Merritt Mustangs
Memphis Yellowjackets
7:30 PM30 - 60
*
Ogemaw Heights Falcons
Clare Pioneers
7:30 PM69 - 77
*
Petoskey St Michael Academy
Burt Lake Northern Michigan Christian Academy Eagles
5:30 PM34 - 32
*
Portland Red Raiders
Lansing Christian Pilgrims
7:00 PM60 - 37
*
Rudolf Steiner Storm
Ann Arbor Central Academy Falcons
6:30 PM35 - 51
*
Saginaw Arthur Hill Lumberjacks
90Ecorse Red Raiders
7:30 PM74 - 56
Star International Falcons
Ferndale University Driving Eagles
7:00 PM39 - 78
*
Sterling Heights Stevenson Titans
Mt Clemens Battling Bathers
7:00 PM63 - 59
*
St Joseph Lake Michigan Catholic Lakers
Covert Bulldogs
7:30 PM50 - 20
*
Tawas Area Braves
Pinconning Spartans
7:00 PM52 - 61
*
Troy Christian Leadership Academy
Livingston Christian Falcons
7:30 PM29 - 61
Voyageur Cougars
Harper Woods Pioneers
7:00 PM59 - 56
*
WISE Academy Lions
Riverside Academy West Wildcats
6:30 PM20 - 45
*
Wyoming Kelloggsville Rockets
Wellspring Preparatory Wolves
7:00 PM62 - 59
December 11, 2019 - WednesdayTimeScore
*
Burton Madison Academy Eagles
Chesaning Indians
7:00 PM42 - 48
*
Sterling Heights Stallions
Detroit Country Day Yellowjackets
7:00 PM41 - 48
December 12, 2019 - ThursdayTimeScore
*
Alcona Tigers
Tawas Area Braves
7:30 PM41 - 48
*
88Arbor Preparatory Gators
Canton Preparatory Chargers
6:00 PM52 - 17
*
Athens Factoryville Christian Falcons
Pansophia Academy Pumas
7:30 PM45 - 20
*
Auburn Hills Christian Cougars
State Line Christian
6:00 PM41 - 58
*
Austin Catholic Crusaders
Landmark Academy Lakers
7:00 PM25 - 54
*
Cadillac Heritage Christian Eagles
Vanderbilt Yellow Jackets
5:30 PM61 - 37
*
Calhoun Christian Cougars
Calvary Christian Eagles
6:30 PM36 - 34
*
Cesar Chavez Academy Aztec Eagles
Advanced Technology Academy Lakers
6:30 PM29 - 69
*
Dearborn Henry Ford Academy Navigators
Jalen Rose Leadership Jaguars
6:30 PM54 - 80
Detroit Universal Academy Eagles
Riverside Academy West Wildcats
5:00 PM50 - 52
*
Southfield Franklin Road Christian Warriors
Lansing Christian Pilgrims
7:00 PM87 - 60
*
Stephenson
Munising Mustangs
7:30 PM48 - 59
December 13, 2019 - FridayTimeScore
*
Ann Arbor Central Academy Falcons
Whitmore Lake
7:00 PM71 - 65
88Arbor Preparatory Gators
27Hamtramck Cosmos
7:30 PM45 - 58
*
Bay City All Saints Cougars
Kingston Cardinals
7:30 PM22 - 68
*
Burt Lake Northern Michigan Christian Academy Eagles
Alba Wildcats
5:30 PM25 - 34
*
Calhoun Christian Cougars
Athens Indians
7:00 PM60 - 54
*
Detroit Community Hurricanes
Cornerstone Health/Technology Wolves
7:30 PM44 - 73
*
Detroit Country Day Yellowjackets
St Clair Shores South Lake Cavaliers
7:00 PM53 - 54
*
Detroit University Prep Science & Math Cobras
Detroit Henry Ford Academy Creative Mustangs
7:00 PM -
*
Ferndale University Driving Eagles
Michigan Collegiate Cougars
7:00 PM67 - 70
*
Harper Woods Pioneers
58North Farmington Raiders
7:00 PM51 - 71
Jalen Rose Leadership Jaguars
Star International Falcons
7:00 PM60 - 43
*
Lakeside Charter Titans
Bloomingdale Cardinals
7:00 PM69 - 75
*
Landmark Academy Lakers
Lapeer Area Homeschool Association Lakers
8:15 PM32 - 59
Lansing Christian Pilgrims
Genesee Christian Soldiers
7:00 PM51 - 59
*
Lawrence Tigers
Covert Bulldogs
7:00 PM47 - 21
*
Livingston Christian Falcons
Charyl Stockwell Academy Sentinels
8:00 PM45 - 51
*
Marshall Academy Griffons
Homer Trojans
7:00 PM60 - 53
*
Melvindale ABT Gators
Detroit Collegiate Prep at Northwestern Colts
4:00 PM52 - 38
Muskegon Heights Academy Tigers
Manistee Chippewas
7:30 PM44 - 36
*
New Haven Merritt Mustangs
University Liggett Knights
6:00 PM21 - 61
*
Pontiac Notre Dame Prep Fighting Irish
Milford Mavericks
7:00 PM85 - 75
*
41Quincy Orioles
Adrian Lenawee Christian Cougars
7:00 PM51 - 68
St Ignace Saints
Newberry Indians
7:15 PM48 - 65
*
Vanderbilt Yellow Jackets
Harbor Light Christian Swordsmen
6:00 PM35 - 71
*
Wellspring Preparatory Wolves
Wyoming Tri-Unity Christian Defenders
7:00 PM35 - 73
December 14, 2019 - SaturdayTimeScore
*
10Benton Harbor Tigers
Detroit Denby Tars
1:00 PM79 - 26
*
12Detroit Edison Public School Academy Pioneers
Detroit Western International Cowboys
2:30 PM59 - 51
*
Detroit Henry Ford Academy Creative Mustangs
48Lansing Catholic Cougars
2:45 PM60 - 83
*
20Detroit Martin Luther King Crusaders
7River Rouge Panthers
5:30 PM44 - 49
*
Marshall Academy Griffons
60Lansing Eastern Quakers
1:00 PM0 - 2
*
West Michigan Aviation Academy Aviators
Southeastern Jungaleers
Noon65 - 40
December 16, 2019 - MondayTimeScore
*
Carney-Nadeau Wolves
Stephenson
7:00 PM55 - 36
*
Dearborn Henry Ford Academy Navigators
Detroit Universal Academy Eagles
12:30 PM54 - 39
*
12Detroit Edison Public School Academy Pioneers
31Southfield Christian Eagles
7:30 PM52 - 61
*
27Hamtramck Cosmos
Royal Oak Ravens
7:00 PM73 - 29
*
Livingston Christian Falcons
Huron Valley Lutheran Hawks
7:00 PM40 - 73
*
Roeper Roughriders
New Haven Merritt Mustangs
7:00 PM70 - 40
Taylor Trillium Wildcats
Ann Arbor Central Academy Falcons
6:00 PM81 - 49
December 17, 2019 - TuesdayTimeScore
*
Adrian Lenawee Christian Cougars
Jonesville Comets
7:00 PM52 - 40
Advanced Technology Academy Lakers
Star International Falcons
6:00 PM69 - 21
*
Allen Park Cabrini Monarchs
7River Rouge Panthers
7:00 PM19 - 85
*
Bay City All Saints Cougars
Akron-Fairgrove Vikings
7:30 PM55 - 29
Calhoun Christian Cougars
Marshall Academy Griffons
7:30 PM35 - 69
*
Detroit Westside Academy Panthers
68Detroit Communication Media Arts Pharaohs
7:00 PM37 - 81
*
90Ecorse Red Raiders
Cornerstone Health/Technology Wolves
7:00 PM63 - 49
*
Ferndale University Driving Eagles
Pontiac Arts & Technology Academy Lions
6:30 PM73 - 66
Frontier International Academy Knights
Riverside Academy West Wildcats
5:00 PM29 - 62
*
Genesee Christian Soldiers
Flint Hamady Hawks
7:00 PM68 - 63
*
Hope of Detroit Academy
WISE Academy Lions
7:00 PM66 - 35
*
Livingston Christian Falcons
Wixom Christian Warriors
7:30 PM57 - 42
*
47Loyola Bulldogs
Detroit Country Day Yellowjackets
7:00 PM62 - 50
*
Michigan Math & Science Cougars
Jalen Rose Leadership Jaguars
7:00 PM50 - 71
*
Newberry Indians
Pickford Panthers
5:45 AM34 - 53
*
New Haven Merritt Mustangs
Auburn Hills Oakland Christian Lancers
7:30 PM -
*
Old Redford Ravens
Harper Woods Pioneers
7:00 PM75 - 82
*
Oscoda Owls
Tawas Area Braves
7:30 PM56 - 44
*
Vanderbilt Yellow Jackets
Harbor Light Christian Swordsmen
6:00 PM -
*
85White Lake Lakeland Eagles
Pontiac Notre Dame Prep Fighting Irish
7:00 PM70 - 54
*
Wyoming Kelloggsville Rockets
West Michigan Aviation Academy Aviators
7:00 PM47 - 49
December 18, 2019 - WednesdayTimeScore
*
Akiva Hebrew Day
Taylor Trillium Wildcats
7:00 PM0 - 2
*
Ann Arbor Central Academy Falcons
Michigan Math & Science Cougars
6:30 PM -
*
Covert Bulldogs
Three Oaks River Valley Mustangs
7:30 PM7 - 74
*
Flint Michigan School for the Deaf Tartars
Landmark Academy Lakers
5:30 PM14 - 59
Gaylord Blue Devils
Ogemaw Heights Falcons
7:30 PM46 - 73
*
New Haven Merritt Mustangs
Auburn Hills Oakland Christian Lancers
7:30 PM28 - 58
December 19, 2019 - ThursdayTimeScore
*
Advanced Technology Academy Lakers
Flat Rock Rams
7:00 PM61 - 63
*
Auburn Hills Christian Cougars
Oakdale Academy
7:45 PM29 - 12
*
Calhoun Christian Cougars
Colon Magi
6:00 PM44 - 33
*
Canton Preparatory Chargers
Ann Arbor Central Academy Falcons
7:00 PM50 - 33
*
Detroit Leadership Academy Cougars
Hazel Park Vikings
7:00 PM49 - 58
*
Detroit Public Safety Academy Eagles
88Arbor Preparatory Gators
7:30 PM49 - 54
Detroit Universal Academy Eagles
Melvindale ABT Gators
6:30 PM37 - 66
*
Ellsworth Lancers
Vanderbilt Yellow Jackets
7:00 PM71 - 16
*
Flint Jaguars
Burton Madison Academy Eagles
7:00 PM86 - 45
*
Kalamazoo Heritage Christian Eagles
Marshall Academy Griffons
7:30 AM43 - 88
Rudyard Bulldogs
Newberry Indians
7:00 PM51 - 35
*
Southfield Manoogian Cougars
Hope of Detroit Academy
6:30 PM44 - 55
*
Sparta Spartans
West Michigan Aviation Academy Aviators
7:00 PM58 - 49
*
Voyageur Cougars
New Haven Rockets
7:00 PM40 - 62
*
Wellspring Preparatory Wolves
Grand River Prep Titans
6:30 PM57 - 87
December 20, 2019 - FridayTimeScore
*
Adrian Lenawee Christian Cougars
Plymouth Christian Eagles
8:30 PM66 - 50
*
Burton Bentley Bulldogs
Genesee Christian Soldiers
7:00 PM40 - 57
*
Cesar Chavez Academy Aztec Eagles
Taylor Trillium Wildcats
4:45 PM9 - 81
*
Detroit Country Day Yellowjackets
Detroit University Prep Panthers
7:00 PM62 - 71
*
Detroit Henry Ford Academy Creative Mustangs
Dearborn Henry Ford Academy Navigators
7:30 PM65 - 54
*
Detroit Westside Academy Panthers
4Cass Tech Technicians
7:00 PM40 - 60
*
Ferndale University Driving Eagles
98Troy Athens Red Hawks
7:00 PM40 - 66
*
27Hamtramck Cosmos
39De La Salle Pilots
7:00 PM62 - 65
*
52Kalamazoo Central Maroons
10Benton Harbor Tigers
7:00 PM62 - 68
*
Landmark Academy Lakers
Bishop Foley Ventures
7:30 PM29 - 60
*
47Loyola Bulldogs
Pontiac Notre Dame Prep Fighting Irish
7:00 PM67 - 65
*
Muskegon Catholic Central Crusaders
Manistee Chippewas
7:30 PM51 - 46
*
Ogemaw Heights Falcons
Fairview Eagles
5:30 PM64 - 33
*
Old Redford Ravens
90Ecorse Red Raiders
7:00 PM47 - 57
*
Orchard View Cardinals
Muskegon Heights Academy Tigers
7:30 PM62 - 48
*
Owendale-Gagetown Bulldogs
Bay City All Saints Cougars
7:30 PM17 - 69
*
Rudolf Steiner Storm
Livingston Christian Falcons
7:30 PM43 - 51
*
Stephenson
Bark River Harris Broncos
7:30 PM40 - 47
*
Toledo Jones Leadership Academy (OH)
Voyageur Cougars
7:30 PM20 - 63
*
West Michigan Lutheran Mustangs
Calhoun Christian Cougars
7:00 PM40 - 70
December 21, 2019 - SaturdayTimeScore
Detroit Community Hurricanes
88Arbor Preparatory Gators
1:30 PM33 - 70
*
Detroit Henry Ford Academy Creative Mustangs
6Ann Arbor Huron River Rats
12:05 AM35 - 73
*
Detroit Henry Ford Academy Creative Mustangs
Oak Park Knights
7:00 PM35 - 87
*
14Detroit U-D Jesuit Cubs
12Detroit Edison Public School Academy Pioneers
4:00 PM60 - 67
*
19Grand Rapids Catholic Central Cougars
7River Rouge Panthers
7:00 PM63 - 60
Harper Woods Pioneers
88Arbor Preparatory Gators
2:00 PM -
*
Jalen Rose Leadership Jaguars
Detroit Cristo Rey Wolves
Noon56 - 65
*
Marshall Academy Griffons
Ravenna Bulldogs
1:00 PM51 - 60
*
Ogemaw Heights Falcons
Mio AuSable Thunderbolts
6:00 PM44 - 66
*
Reed City Coyotes
Advanced Technology Academy Lakers
3:00 PM27 - 68
*
West Michigan Aviation Academy Aviators
Wyoming Lee Rebels
4:25 PM59 - 36
December 22, 2019 - SundayTimeScore
*
Fitzgerald Spartans
90Ecorse Red Raiders
2:30 PM38 - 49
*
8Waterford Mott Corsairs
12Detroit Edison Public School Academy Pioneers
7:00 PM47 - 61
December 26, 2019 - ThursdayTimeScore
*
Pansophia Academy Pumas
Tekonsha Indians
6:00 PM15 - 64
*
Wellspring Preparatory Wolves
Howardsville Christian School Eagles
5:00 PM56 - 64
December 27, 2019 - FridayTimeScore
*
Advanced Technology Academy Lakers
36Pewamo-Westphalia Pirates
5:45 PM34 - 61
*
Calhoun Christian Cougars
Battle Creek Central Bearcats
4:00 PM -
*
Calhoun Christian Cougars
Kalamazoo Loy Norrix Knights
4:00 PM40 - 69
*
Cincinnati Withrow (OH)
7River Rouge Panthers
6:30 PM43 - 57
*
Detroit Country Day Yellowjackets
Walled Lake Northern Knights
1:30 PM43 - 72
*
Genesee Christian Soldiers
Richmond Blue Devils
2:00 PM49 - 60
*
Grand Rapids Ottawa Hills Bengals
10Benton Harbor Tigers
5:30 PM -
*
Marshall Academy Griffons
Battle Creek Central Bearcats
2:00 PM -
*
Marshall Academy Griffons
Sturgis Trojans
2:00 PM43 - 56
*
Melvindale ABT Gators
Michigan Collegiate Cougars
12:01 AM51 - 68
*
Mt Clemens Battling Bathers
St Clair Shores South Lake Cavaliers
4:00 PM72 - 71
*
Muskegon Heights Academy Tigers
Traverse City St Francis Gladiators
2:30 PM35 - 61
*
Pansophia Academy Pumas
Jackson Preparatory & Early College Falcons
6:00 PM41 - 74
*
Redford Union Panthers
10Benton Harbor Tigers
5:30 PM49 - 72
*
Sterling Heights Stallions
Detroit Henry Ford Academy Creative Mustangs
10:30 AM -
*
Wellspring Preparatory Wolves
Wyoming Lee Rebels
5:00 PM54 - 55
December 28, 2019 - SaturdayTimeScore
*
Burton Bentley Bulldogs
Genesee Christian Soldiers
5:15 PM63 - 56
*
Calhoun Christian Cougars
Climax-Scotts Panthers
7:00 PM51 - 48
*
Capac Chiefs
New Haven Merritt Mustangs
12:30 PM52 - 59
*
78Erie Mason Eagles
Harper Woods Pioneers
5:00 PM52 - 57
*
Grand Rapids Ottawa Hills Bengals
10Benton Harbor Tigers
7:30 PM64 - 91
*
Harper Woods Pioneers
78Erie Mason Eagles
5:00 PM -
*
Harrison Township L'Anse Creuse Lancers
27Hamtramck Cosmos
4:00 PM52 - 75
*
Melvindale ABT Gators
Romeo Bulldogs
2:30 PM32 - 52
*
Mt Clemens Battling Bathers
New Haven Rockets
6:00 PM52 - 54
*
77Petoskey Northmen
Muskegon Heights Academy Tigers
1:00 PM81 - 39
December 29, 2019 - SundayTimeScore
*
Detroit Westside Academy Panthers
4Cass Tech Technicians
4:00 PM18 - 102
December 30, 2019 - MondayTimeScore
*
96Divine Child Falcons
Mt Clemens Battling Bathers
3:00 PM -
January 3, 2020 - FridayTimeScore
*
Advanced Technology Academy Lakers
Pickford Panthers
6:30 PM54 - 55
*
Alma Panthers
Ogemaw Heights Falcons
7:30 PM63 - 58
*
10Benton Harbor Tigers
St Joseph Bears
7:15 PM63 - 41
*
Kalamazoo Homeschoolers Cougars
Lakeside Charter Titans
3:00 PM60 - 55
*
Parkway Christian Eagles
New Haven Merritt Mustangs
7:00 PM54 - 37
*
Stephenson
Felch North Dickinson Nordics
7:00 PM50 - 58
January 4, 2020 - SaturdayTimeScore
*
Coopersville Broncos
Muskegon Heights Academy Tigers
4:00 PM59 - 26
Detroit Leadership Academy Cougars
Mt Clemens Battling Bathers
2:30 PM47 - 84
*
3Flint Beecher Bucs
10Benton Harbor Tigers
5:30 PM76 - 62
*
Melvindale ABT Gators
16Otsego Bulldogs
7:00 PM38 - 81
*
Shelby Tigers
Manistee Chippewas
3:30 PM40 - 43
January 6, 2020 - MondayTimeScore
*
Harrison Hornets
Tawas Area Braves
7:30 PM45 - 67
*
Lapeer Faith Home School Falcons
Landmark Academy Lakers
6:30 PM67 - 38
January 7, 2020 - TuesdayTimeScore
*
Adrian Lenawee Christian Cougars
31Southfield Christian Eagles
7:00 PM56 - 68
*
Ann Arbor Central Academy Falcons
Rudolf Steiner Storm
6:30 PM47 - 37
*
Ann Arbor Father Gabriel Richard Fighting Irish
88Arbor Preparatory Gators
7:00 PM42 - 46
*
Barry County Christian Eagles
Pansophia Academy Pumas
6:30 PM66 - 31
*
Bay City All Saints Cougars
Mayville Wildcats
7:30 PM -
*
Bay City John Glenn Bobcats
Ogemaw Heights Falcons
7:30 PM60 - 45
*
10Benton Harbor Tigers
Battle Creek Central Bearcats
7:00 PM81 - 52
*
Brimley Bays
Newberry Indians
7:00 PM40 - 36
*
Calhoun Christian Cougars
Jackson Christian Royals
6:00 PM70 - 49
*
Dearborn Henry Ford Academy Navigators
Mt Clemens Battling Bathers
7:00 PM47 - 84
*
Detroit Henry Ford Trojans
Detroit Westside Academy Panthers
4:00 PM52 - 28
*
Detroit Westside Christian
Clarkston Everest Mountaineers
4:30 PM -
90Ecorse Red Raiders
Detroit Henry Ford Academy Creative Mustangs
7:00 PM -
*
Ellsworth Lancers
Burt Lake Northern Michigan Christian Academy Eagles
7:00 PM61 - 21
*
3Flint Beecher Bucs
Genesee Christian Soldiers
7:00 PM -
*
Genesee Christian Soldiers
3Flint Beecher Bucs
7:00 PM38 - 73
*
Grandville Bulldogs
Detroit Country Day Yellowjackets
6:30 PM60 - 72
27Hamtramck Cosmos
Harper Woods Pioneers
7:00 PM66 - 47
Jalen Rose Leadership Jaguars
Ferndale University Driving Eagles
6:30 PM66 - 42
Lakeside Charter Titans
Covert Bulldogs
7:00 PM74 - 36
*
Lapeer Lightning
Pontiac Notre Dame Prep Fighting Irish
7:00 PM63 - 70
*
Marshall Academy Griffons
Stockbridge Panthers
7:00 AM60 - 75
*
Mayville Wildcats
Bay City All Saints Cougars
7:30 PM49 - 52
*
7River Rouge Panthers
Detroit University Prep Panthers
7:00 PM64 - 41
*
Riverside Academy West Wildcats
Cesar Chavez Academy Aztec Eagles
6:00 PM48 - 35
Star International Falcons
Detroit Universal Academy Eagles
7:00 PM60 - 57
*
Stephenson
Florence (WI)
7:45 PM37 - 82
*
Taylor Prep Tigers
Detroit Community Hurricanes
7:00 PM52 - 56
*
Taylor Trillium Wildcats
Detroit University Prep Science & Math Cobras
6:00 PM87 - 46
*
Vanderbilt Yellow Jackets
Boyne Falls Loggers
5:30 PM27 - 74
*
Voyageur Cougars
Pontiac Arts & Technology Academy Lions
7:00 PM49 - 36
*
Washtenaw Christian Academy Wildcats
Livingston Christian Falcons
7:30 PM28 - 57
*
West Michigan Aviation Academy Aviators
Martin Clippers
7:00 PM43 - 39
*
Whittemore-Prescott Cardinals
Tawas Area Braves
7:30 PM49 - 72
January 8, 2020 - WednesdayTimeScore
*
Frontier International Academy Knights
Southfield Manoogian Cougars
5:30 PM43 - 38
West Michigan Aviation Academy Aviators
Wellspring Preparatory Wolves
7:00 PM54 - 59
January 9, 2020 - ThursdayTimeScore
Ann Arbor Central Academy Falcons
Frontier International Academy Knights
6:30 PM86 - 61
*
Burt Lake Northern Michigan Christian Academy Eagles
Alanson Littlefield Vikings
7:00 PM -
*
Dansville Aggies
Adrian Lenawee Christian Cougars
7:00 PM46 - 67
*
Detroit Westside Christian
Center Line Panthers
4:00 PM -
*
Jalen Rose Leadership Jaguars
Canton Preparatory Chargers
7:00 PM49 - 31
*
Lutheran Westland Warriors
Detroit Universal Academy Eagles
6:30 PM63 - 34
Newberry Indians
Cheboygan Chiefs
7:00 PM34 - 69
*
Powers North Central Jets
Stephenson
7:00 PM -
*
Southfield Manoogian Cougars
Advanced Technology Academy Lakers
6:30 PM18 - 87
*
Star International Falcons
Michigan Math & Science Cougars
6:30 PM39 - 51
*
Westland Universal Learning Academy Blue Jays
Hope of Detroit Academy
6:30 PM34 - 88
January 10, 2020 - FridayTimeScore
*
Auburn Hills Christian Cougars
Huron Valley Lutheran Hawks
7:00 PM22 - 56
*
Black River Rats
Wellspring Preparatory Wolves
7:00 PM44 - 49
*
Burt Lake Northern Michigan Christian Academy Eagles
Alanson Littlefield Vikings
7:00 PM14 - 68
*
Covert Bulldogs
Howardsville Christian School Eagles
7:30 PM16 - 57
Detroit Community Hurricanes
Taylor Trillium Wildcats
7:00 PM31 - 77
Detroit Henry Ford Academy Creative Mustangs
Harper Woods Pioneers
7:00 PM45 - 53
*
Detroit University Prep Panthers
90Ecorse Red Raiders
7:30 PM42 - 51
*
Detroit University Prep Science & Math Cobras
88Arbor Preparatory Gators
7:00 PM48 - 65
*
Genesee Christian Soldiers
Morrice Orioles
7:00 PM61 - 57
*
Hillsdale Will Carleton Academy Cougars
Pansophia Academy Pumas
7:30 PM63 - 28
*
Kalamazoo Homeschoolers Cougars
Calhoun Christian Cougars
7:00 PM58 - 35
*
Kinde-North Huron Warriors
Bay City All Saints Cougars
7:30 PM47 - 53
*
Landmark Academy Lakers
Austin Catholic Crusaders
5:30 PM44 - 25
*
Lansing Christian Pilgrims
Leslie Black Hawks
7:30 PM38 - 60
*
Livingston Christian Falcons
Flint CHASE Conquerors
7:30 PM47 - 49
*
Ludington Orioles
Manistee Chippewas
7:30 PM57 - 26
*
Midland Calvary Baptist Kings
Tawas Area Braves
7:00 PM40 - 67
*
Mt Clemens Battling Bathers
Summit Academy Dragons
7:00 PM49 - 50
*
Muskegon Heights Academy Tigers
Muskegon Western Michigan Christian Warriors
7:30 PM27 - 52
*
Pontiac Academy for Excellence Eagles
Voyageur Cougars
7:00 PM33 - 54
*
Pontiac Notre Dame Prep Fighting Irish
Davison Cardinals
7:00 PM42 - 56
7River Rouge Panthers
27Hamtramck Cosmos
7:30 PM54 - 49
*
Tawas Area Braves
St Helen Charlton Heston Academy Patriots
7:30 PM -
*
Taylor Prep Tigers
Melvindale ABT Gators
7:00 PM82 - 65
*
Wolverine Wildcats
Vanderbilt Yellow Jackets
7:30 PM63 - 11
January 12, 2020 - SundayTimeScore
*
12Detroit Edison Public School Academy Pioneers
34Ferndale Eagles
4:00 PM60 - 56
January 13, 2020 - MondayTimeScore
*
Frontier International Academy Knights
Cesar Chavez Academy Aztec Eagles
4:30 PM50 - 69
*
Jackson Homeschoolers Patriots
Pansophia Academy Pumas
7:00 PM71 - 30
*
Muskegon Heights Academy Tigers
Montague Wildcats
7:00 PM47 - 54
Riverside Academy West Wildcats
Ann Arbor Central Academy Falcons
6:00 PM53 - 84
January 14, 2020 - TuesdayTimeScore
*
Advanced Technology Academy Lakers
Michigan Math & Science Cougars
6:30 PM85 - 29
*
Akron-Fairgrove Vikings
Landmark Academy Lakers
7:00 PM21 - 33
*
Auburn Hills Christian Cougars
Washtenaw Christian Academy Wildcats
6:30 PM -
*
Bay City All Saints Cougars
Peck Pirates
7:30 PM37 - 51
*
10Benton Harbor Tigers
Grandville Bulldogs
7:00 PM88 - 45
Burt Lake Northern Michigan Christian Academy Eagles
Vanderbilt Yellow Jackets
5:30 PM51 - 40
*
Burton Madison Academy Eagles
Flint Jaguars
7:00 PM40 - 82
*
Calhoun Christian Cougars
Hillsdale Will Carleton Academy Cougars
7:30 PM73 - 56
*
Canton Preparatory Chargers
Star International Falcons
6:30 PM61 - 41
*
Cedarville Trojans
Newberry Indians
7:15 PM68 - 46
*
30Chandler Park Academy Eagles
Mt Clemens Battling Bathers
7:00 PM72 - 69
*
Dearborn Henry Ford Academy Navigators
Voyageur Cougars
6:30 PM37 - 40
Detroit Henry Ford Academy Creative Mustangs
7River Rouge Panthers
7:00 PM59 - 88
*
Detroit University Prep Panthers
27Hamtramck Cosmos
7:00 PM62 - 63
*
Detroit University Prep Science & Math Cobras
Detroit Community Hurricanes
7:00 PM60 - 56
*
Detroit Westside Academy Panthers
Mumford Mustangs
4:00 PM34 - 47
*
Detroit Westside Christian
Clarkston Everest Mountaineers
5:30 PM -
*
Genesee Christian Soldiers
Burton Atherton Wolverines
7:00 PM73 - 54
Harper Woods Pioneers
90Ecorse Red Raiders
7:00 PM53 - 40
Hope of Detroit Academy
Jalen Rose Leadership Jaguars
7:00 PM20 - 57
*
Lake Orion Baptist School Lions
Auburn Hills Christian Cougars
7:00 PM -
*
Manistee Chippewas
Mason County Central Spartans
7:00 PM35 - 46
*
Marshall Academy Griffons
Galesburg-Augusta Rams
7:15 PM64 - 25
*
New Haven Merritt Mustangs
Burton St Thomas More Academy Crusaders
7:30 PM55 - 48
*
Ogemaw Heights Falcons
Standish-Sterling Central Panthers
7:30 PM58 - 69
*
Pontiac Notre Dame Prep Fighting Irish
Lake Orion Dragons
7:00 PM41 - 51
*
Saint Joseph Michigan Lutheran Titans
Covert Bulldogs
7:30 PM60 - 32
*
Stockbridge Panthers
Lansing Christian Pilgrims
7:00 PM67 - 42
Taylor Trillium Wildcats
Melvindale ABT Gators
7:00 PM66 - 69
*
University Prep Science & Math Cobras
27Hamtramck Cosmos
7:00 PM62 - 63
*
Voyageur Cougars
Dearborn Henry Ford Academy Navigators
7:00 PM -
*
 Britton-Deerfield Patriots
Adrian Lenawee Christian Cougars
7:00 PM48 - 67
January 15, 2020 - WednesdayTimeScore
*
Ann Arbor Central Academy Falcons
Canton Preparatory Chargers
7:00 PM49 - 48
*
Benton Harbor DREAM Academy Toros
Lakeside Charter Titans
5:00 PM -
*
Jackson Preparatory & Early College Falcons
Pansophia Academy Pumas
7:30 PM44 - 34
*
Lincoln Park Railsplitters
Detroit Country Day Yellowjackets
7:00 PM59 - 57
*
Wyoming Tri-Unity Christian Defenders
Lansing Christian Pilgrims
6:30 PM50 - 33
January 16, 2020 - ThursdayTimeScore
Ann Arbor Central Academy Falcons
Detroit Universal Academy Eagles
6:30 PM62 - 40
*
Boyne Falls Loggers
Burt Lake Northern Michigan Christian Academy Eagles
7:00 PM45 - 30
*
96Divine Child Falcons
Pontiac Notre Dame Prep Fighting Irish
7:00 PM76 - 65
*
Jalen Rose Leadership Jaguars
Cesar Chavez Academy Aztec Eagles
6:30 PM55 - 15
*
Marshall Academy Griffons
Battle Creek Academy Tigers
7:30 PM70 - 48
*
Newberry Indians
DeTour Raiders
7:00 PM38 - 51
Star International Falcons
Hope of Detroit Academy
6:00 PM49 - 48
Tawas Area Braves
Ogemaw Heights Falcons
7:30 PM61 - 73
*
Vanderbilt Yellow Jackets
Alanson Littlefield Vikings
7:00 PM29 - 88
January 17, 2020 - FridayTimeScore
*
Adrian Lenawee Christian Cougars
Ann Arbor Father Gabriel Richard Fighting Irish
7:00 PM28 - 52
*
Burton Bendle Tigers
Genesee Christian Soldiers
7:00 PM68 - 50
*
Caseville Eagles
Bay City All Saints Cougars
7:30 PM45 - 49
*
Covert Bulldogs
New Buffalo Bison
7:30 PM16 - 60
*
Detroit Western International Cowboys
Detroit Westside Academy Panthers
4:00 PM78 - 46
90Ecorse Red Raiders
7River Rouge Panthers
7:00 PM48 - 64
27Hamtramck Cosmos
Detroit Henry Ford Academy Creative Mustangs
7:00 PM72 - 35
*
Harper Woods Pioneers
Detroit University Prep Panthers
6:00 PM50 - 46
Landmark Academy Lakers
New Haven Merritt Mustangs
8:00 PM39 - 50
*
Livingston Christian Falcons
Troy Christian Leadership Academy
7:30 PM61 - 43
*
42Lutheran High North Mustangs
Detroit Country Day Yellowjackets
7:00 PM62 - 53
*
Manistee Chippewas
Orchard View Cardinals
7:30 PM35 - 79
*
Melvindale ABT Gators
Detroit University Prep Science & Math Cobras
6:00 PM37 - 62
*
Mt Clemens Battling Bathers
Michigan Collegiate Cougars
7:00 PM62 - 59
*
Muskegon Heights Academy Tigers
Ludington Orioles
7:30 PM28 - 56
*
Pansophia Academy Pumas
Kalamazoo Heritage Christian Eagles
7:15 PM23 - 59
*
Perry Ramblers
Lansing Christian Pilgrims
7:00 PM59 - 44
*
Stephenson
Powers North Central Jets
7:00 PM43 - 56
*
Taylor Prep Tigers
Taylor Trillium Wildcats
7:00 PM79 - 93
*
Voyageur Cougars
Southfield Bradford Bulldogs
7:00 PM68 - 51
*
West Michigan Aviation Academy Aviators
West Catholic Falcons
8:00 PM42 - 70
January 18, 2020 - SaturdayTimeScore
*
10Benton Harbor Tigers
19Grand Rapids Catholic Central Cougars
4:00 PM -
*
Detroit Henry Ford Academy Creative Mustangs
Milford Mavericks
8:00 PM -
*
27Hamtramck Cosmos
47Loyola Bulldogs
3:30 PM67 - 62
January 19, 2020 - SundayTimeScore
Mt Clemens Battling Bathers
Advanced Technology Academy Lakers
Noon48 - 50
*
Pontiac Arts & Technology Academy Lions
90Ecorse Red Raiders
4:00 PM43 - 52
January 20, 2020 - MondayTimeScore
*
Burton Madison Academy Eagles
Midland Calvary Baptist Kings
7:00 PM41 - 57
*
12Detroit Edison Public School Academy Pioneers
15Ypsilanti Lincoln Railsplitters
8:00 PM68 - 75
*
Detroit Leadership Academy Cougars
Southeastern Jungaleers
1:00 PM51 - 43
*
Jalen Rose Leadership Jaguars
Southeastern Jungaleers
1:00 PM51 - 43
*
Menominee Maroons
Stephenson
6:30 PM75 - 27
*
58North Farmington Raiders
7River Rouge Panthers
6:00 PM35 - 57
*
Pinconning Spartans
Bay City All Saints Cougars
7:30 PM66 - 51
January 21, 2020 - TuesdayTimeScore
*
Burton St Thomas More Academy Crusaders
Landmark Academy Lakers
7:00 PM56 - 51
*
Calhoun Christian Cougars
Battle Creek St Philip Tigers
7:30 PM35 - 46
*
Cesar Chavez Academy Aztec Eagles
Frontier International Academy Knights
4:30 PM -
*
Cheboygan Chiefs
Ogemaw Heights Falcons
7:30 PM52 - 70
*
Cornerstone Health/Technology Wolves
Voyageur Cougars
7:30 PM63 - 47
Detroit Community Hurricanes
Melvindale ABT Gators
6:00 PM52 - 43
Detroit Universal Academy Eagles
Ferndale University Driving Eagles
6:30 PM -
*
Detroit University Prep Panthers
Detroit Henry Ford Academy Creative Mustangs
7:00 PM67 - 51
*
Detroit Westside Academy Panthers
Detroit Collegiate Prep at Northwestern Colts
4:00 PM56 - 52
90Ecorse Red Raiders
27Hamtramck Cosmos
7:30 PM63 - 71
*
Genesee Christian Soldiers
Flint Jaguars
7:00 PM43 - 50
*
Hope of Detroit Academy
Southfield Manoogian Cougars
4:30 PM -
*
Lakeside Charter Titans
Benton Harbor Countryside Academy Cougars
6:30 PM73 - 39
*
Lansing Christian Pilgrims
Vermontville Maple Valley Lions
7:00 PM46 - 38
*
Mackinaw City Comets
Burt Lake Northern Michigan Christian Academy Eagles
5:30 PM64 - 24
*
Manistee Chippewas
Traverse City West Titans
7:00 PM26 - 56
*
Marshall Academy Griffons
Rudolf Steiner Storm
7:30 PM0 - 2
*
Mt Clemens Battling Bathers
Detroit Public Safety Academy Eagles
7:00 PM53 - 49
*
Muskegon Heights Academy Tigers
Muskegon Catholic Central Crusaders
7:30 PM51 - 48
*
Newberry Indians
Engadine Eagles
5:45 PM54 - 75
*
Pansophia Academy Pumas
Battle Creek Academy Tigers
7:30 PM25 - 82
*
Pontiac Notre Dame Prep Fighting Irish
Crestwood Chargers
7:00 PM64 - 51
7River Rouge Panthers
Harper Woods Pioneers
7:00 PM65 - 32
*
45Romulus Eagles
88Arbor Preparatory Gators
7:00 PM57 - 52
*
South Haven Rams
10Benton Harbor Tigers
7:00 PM43 - 95
*
Tawas Area Braves
Gladwin Flying G's
7:30 PM61 - 69
*
Vanderbilt Yellow Jackets
Alba Wildcats
5:30 PM45 - 67
*
Wixom Christian Warriors
Livingston Christian Falcons
7:30 PM46 - 56
January 22, 2020 - WednesdayTimeScore
*
Calhoun Christian Cougars
Battle Creek St Philip Tigers
7:30 PM -
*
Flint Michigan School for the Deaf Tartars
New Haven Merritt Mustangs
6:00 PM16 - 65
January 23, 2020 - ThursdayTimeScore
*
Advanced Technology Academy Lakers
Canton Preparatory Chargers
7:00 PM67 - 24
*
Auburn Hills Christian Cougars
State Line Christian
5:30 PM40 - 62
*
Barry County Christian Eagles
West Michigan Aviation Academy Aviators
5:30 PM21 - 63
*
Burt Lake Northern Michigan Christian Academy Eagles
Wolverine Wildcats
7:00 PM23 - 66
*
Cesar Chavez Academy Aztec Eagles
Star International Falcons
6:30 PM22 - 39
Ferndale University Driving Eagles
Detroit Universal Academy Eagles
6:30 PM63 - 43
*
Hope of Detroit Academy
Michigan Math & Science Cougars
6:30 PM49 - 52
*
Livingston Christian Falcons
Owosso Spring Vale Academy
7:30 PM63 - 59
Newberry Indians
Sault Ste Marie Blue Devils
7:15 PM38 - 52
*
New Life Christian Academy Knights
Landmark Academy Lakers
7:00 PM23 - 32
*
Southfield Manoogian Cougars
Jalen Rose Leadership Jaguars
7:00 PM10 - 76
January 24, 2020 - FridayTimeScore
*
Ann Arbor Greenhills Gryphons
Adrian Lenawee Christian Cougars
7:00 PM49 - 66
*
Carsonville-Port Sanilac
Bay City All Saints Cougars
7:30 PM44 - 54
*
Detroit Community Hurricanes
Taylor Prep Tigers
7:00 PM60 - 67
Detroit Henry Ford Academy Creative Mustangs
90Ecorse Red Raiders
7:00 PM42 - 70
*
Detroit University Prep Panthers
7River Rouge Panthers
7:00 PM54 - 74
*
Detroit University Prep Science & Math Cobras
Taylor Trillium Wildcats
7:00 PM58 - 65
*
Eben Junction Superior Central Cougars
Stephenson
7:45 PM37 - 46
Harper Woods Pioneers
27Hamtramck Cosmos
7:30 PM28 - 79
*
Hope of Detroit Academy
Allen Park Inter-City Baptist Chargers
6:00 PM40 - 71
*
Lansing Christian Pilgrims
Olivet Eagles
7:00 PM67 - 61
*
Manistee Chippewas
Muskegon Western Michigan Christian Warriors
7:30 PM25 - 55
Marshall Academy Griffons
88Arbor Preparatory Gators
7:00 PM46 - 75
*
Pontiac Academy for Excellence Eagles
Mt Clemens Battling Bathers
7:00 PM48 - 80
*
Pontiac Notre Dame Prep Fighting Irish
54Brother Rice Warriors
7:00 PM52 - 60
*
Renaissance Phoenix
Detroit Westside Academy Panthers
4:00 PM77 - 35
*
Tawas Area Braves
Hale Eagles
7:30 PM60 - 84
*
Voyageur Cougars
Old Redford Ravens
7:00 PM60 - 51
*
Webberville Spartans
Genesee Christian Soldiers
7:00 PM64 - 53
*
Wellspring Preparatory Wolves
Calvary Christian Eagles
7:30 PM61 - 72
*
Whitmore Lake
Livingston Christian Falcons
7:00 PM76 - 63
January 25, 2020 - SaturdayTimeScore
*
Detroit Central Trail Blazers
Jalen Rose Leadership Jaguars
2:00 PM81 - 64
*
Detroit Collegiate Prep at Northwestern Colts
88Arbor Preparatory Gators
3:00 PM24 - 67
*
Detroit Community Hurricanes
Mumford Mustangs
1:00 PM32 - 78
*
Detroit Leadership Academy Cougars
Detroit Public Safety Academy Eagles
3:30 PM48 - 45
*
Detroit University Prep Science & Math Cobras
Advanced Technology Academy Lakers
6:30 PM60 - 75
*
25Frederick Douglass Hurricanes
12Detroit Edison Public School Academy Pioneers
7:00 PM49 - 62
*
83Lansing Everett Vikings
Detroit Country Day Yellowjackets
7:00 PM69 - 72
*
Waterford Kettering Captains
90Ecorse Red Raiders
Noon50 - 61
January 27, 2020 - MondayTimeScore
*
Byron Area Eagles
Burton Madison Academy Eagles
7:00 PM61 - 46
*
Covert Bulldogs
St Joseph Lake Michigan Catholic Lakers
7:30 PM16 - 46
*
Grayling Vikings
Ogemaw Heights Falcons
7:30 PM52 - 70
*
Harbor Light Christian Swordsmen
Burt Lake Northern Michigan Christian Academy Eagles
7:00 PM53 - 30
*
Marshall Academy Griffons
Bronson Vikings
7:00 PM68 - 80
*
Morrice Orioles
Lansing Christian Pilgrims
7:00 PM32 - 65
*
Muskegon Heights Academy Tigers
North Muskegon Norsemen
7:00 PM43 - 69
*
Tawas Area Braves
St Helen Charlton Heston Academy Patriots
7:30 PM62 - 50
January 28, 2020 - TuesdayTimeScore
*
Adrian Lenawee Christian Cougars
Parma Western Panthers
7:00 PM45 - 72
*
Ann Arbor Central Academy Falcons
Akiva Hebrew Day
6:30 PM86 - 55
*
88Arbor Preparatory Gators
Allen Park Inter-City Baptist Chargers
7:00 PM62 - 17
*
Auburn Hills Christian Cougars
Lake Orion Baptist School Lions
7:00 PM30 - 35
*
Battle Creek Academy Tigers
Calhoun Christian Cougars
7:30 PM52 - 43
*
Battle Creek Pennfield Panthers
10Benton Harbor Tigers
7:00 PM46 - 60
*
Bay City All Saints Cougars
Midland Calvary Baptist Kings
7:00 PM67 - 54
*
Benton Harbor Countryside Academy Cougars
Covert Bulldogs
7:30 PM68 - 22
*
Burton Madison Academy Eagles
New Lothrop Hornets
5:30 PM40 - 60
*
Canton Preparatory Chargers
Detroit Universal Academy Eagles
6:30 PM64 - 30
*
Charyl Stockwell Academy Sentinels
Livingston Christian Falcons
7:30 PM59 - 49
Detroit Community Hurricanes
Taylor Trillium Wildcats
7:00 PM46 - 53
*
12Detroit Edison Public School Academy Pioneers
Flint Powers Chargers
7:00 PM60 - 47
*
Detroit University Prep Panthers
90Ecorse Red Raiders
7:00 PM41 - 61
*
Detroit Westside Academy Panthers
Detroit Cody Comets
4:00 PM51 - 80
*
90Ecorse Red Raiders
Detroit University Prep Panthers
7:00 PM61 - 41
Ferndale University Driving Eagles
Star International Falcons
7:00 PM67 - 39
*
Flint Hamady Hawks
Genesee Christian Soldiers
7:00 PM62 - 60
27Hamtramck Cosmos
7River Rouge Panthers
7:00 PM50 - 58
Harper Woods Pioneers
Detroit Henry Ford Academy Creative Mustangs
7:00 PM50 - 60
*
Holland Calvary Baptist Crusaders
Wellspring Preparatory Wolves
7:00 PM69 - 60
*
Hope of Detroit Academy
Southfield Manoogian Cougars
6:00 PM -
*
Jalen Rose Leadership Jaguars
Detroit University Prep Science & Math Cobras
7:00 PM57 - 52
*
Melvindale ABT Gators
Taylor Prep Tigers
6:00 PM49 - 41
*
New Haven Merritt Mustangs
New Life Christian Academy Knights
7:30 PM62 - 47
*
Pansophia Academy Pumas
Athens Factoryville Christian Falcons
7:00 PM56 - 64
*
Parma Western Panthers
Adrian Lenawee Christian Cougars
7:00 PM -
*
Pontiac Notre Dame Prep Fighting Irish
Ann Arbor Father Gabriel Richard Fighting Irish
7:00 PM53 - 44
*
Riverside Academy West Wildcats
WISE Academy Lions
6:30 PM72 - 58
*
Stephenson
Rapid River Rockets
7:00 PM56 - 68
*
Summit Academy Dragons
Voyageur Cougars
7:00 PM60 - 41
*
Tawas Area Braves
Alpena Wildcats
7:00 PM32 - 74
Taylor Trillium Wildcats
Detroit Community Hurricanes
7:00 PM -
*
Traverse City Christian Sabres
Manistee Chippewas
7:00 PM33 - 45
*
Vanderbilt Yellow Jackets
Mackinaw City Comets
5:30 PM18 - 100
*
West Michigan Aviation Academy Aviators
Calvary Christian Eagles
7:00 PM74 - 57
January 29, 2020 - WednesdayTimeScore
*
Beaverton Beavers
Ogemaw Heights Falcons
7:30 PM49 - 51
*
Burt Lake Northern Michigan Christian Academy Eagles
Kinross Maplewood Baptist Black Bears
5:30 PM34 - 70
*
Munising Mustangs
Newberry Indians
7:30 PM53 - 32
January 30, 2020 - ThursdayTimeScore
*
Ann Arbor Central Academy Falcons
Michigan Math & Science Cougars
6:30 PM67 - 53
*
Cesar Chavez Academy Aztec Eagles
Frontier International Academy Knights
4:45 PM -
*
Detroit Leadership Academy Cougars
Cornerstone Health/Technology Wolves
7:00 PM34 - 65
*
Detroit Universal Academy Eagles
Lutheran Westland Warriors
7:00 PM31 - 61
*
Detroit Westside Christian
Center Line Panthers
4:00 PM -
Ferndale University Driving Eagles
Riverside Academy West Wildcats
5:00 PM58 - 31
*
Harbor Light Christian Swordsmen
Vanderbilt Yellow Jackets
6:00 PM67 - 31
*
Landmark Academy Lakers
Flint Michigan School for the Deaf Tartars
5:30 PM51 - 19
*
Michigan Math & Science Cougars
Ann Arbor Central Academy Falcons
6:30 PM -
*
Southeastern Jungaleers
Hope of Detroit Academy
6:00 PM73 - 30
*
WISE Academy Lions
Star International Falcons
6:00 PM45 - 68
January 31, 2020 - FridayTimeScore
*
Akron-Fairgrove Vikings
Bay City All Saints Cougars
7:30 PM19 - 60
*
Ann Arbor Central Academy Falcons
Roeper Roughriders
7:30 PM64 - 77
88Arbor Preparatory Gators
Pontiac Notre Dame Prep Fighting Irish
7:00 PM53 - 29
*
Auburn Hills Christian Cougars
Troy Bethany Christian Bruins
7:00 PM32 - 49
*
Burton St Thomas More Academy Crusaders
New Haven Merritt Mustangs
7:00 PM54 - 59
*
Covert Bulldogs
Lawrence Tigers
7:00 PM13 - 56
*
Detroit Community Hurricanes
Detroit University Prep Science & Math Cobras
6:00 PM53 - 41
*
Detroit Country Day Yellowjackets
South Lyon East Cougars
7:00 PM58 - 64
90Ecorse Red Raiders
Harper Woods Pioneers
7:00 PM70 - 62
*
Ewen-Trout Creek
Stephenson
7:00 PM67 - 56
*
Genesee Christian Soldiers
Burton Bentley Bulldogs
7:00 PM64 - 48
*
27Hamtramck Cosmos
Detroit University Prep Panthers
7:30 PM63 - 54
*
Holland Calvary Baptist Crusaders
West Michigan Aviation Academy Aviators
7:30 PM63 - 41
*
Jackson Preparatory & Early College Falcons
Marshall Academy Griffons
7:30 PM26 - 82
*
Jalen Rose Leadership Jaguars
Pontiac Arts & Technology Academy Lions
7:30 PM59 - 52
*
Livingston Christian Falcons
Rudolf Steiner Storm
7:30 PM64 - 43
Manistee Chippewas
Muskegon Heights Academy Tigers
7:30 PM49 - 64
Melvindale ABT Gators
Taylor Trillium Wildcats
7:00 PM51 - 67
Newberry Indians
St Ignace Saints
7:15 PM -
*
Pansophia Academy Pumas
Jackson Homeschoolers Patriots
7:00 PM49 - 83
*
Petoskey St Michael Academy
Burt Lake Northern Michigan Christian Academy Eagles
6:30 PM33 - 46
7River Rouge Panthers
Detroit Henry Ford Academy Creative Mustangs
7:00 PM70 - 58
*
Tawas Area Braves
Alcona Tigers
7:30 PM58 - 71
*
98Troy Athens Red Hawks
Voyageur Cougars
7:00 PM60 - 47
*
Wellspring Preparatory Wolves
Black River Rats
7:00 PM45 - 38
February 1, 2020 - SaturdayTimeScore
*
Adrian Lenawee Christian Cougars
Auburn Hills Oakland Christian Lancers
6:00 PM68 - 46
*
10Benton Harbor Tigers
15Ypsilanti Lincoln Railsplitters
8:15 PM73 - 51
*
Renaissance Phoenix
12Detroit Edison Public School Academy Pioneers
4:00 PM50 - 84
February 3, 2020 - MondayTimeScore
*
Alba Wildcats
Burt Lake Northern Michigan Christian Academy Eagles
5:30 PM37 - 47
*
Burton Madison Academy Eagles
Burton St Thomas More Academy Crusaders
7:00 PM74 - 56
*
Detroit Westside Academy Panthers
Detroit Central Trail Blazers
4:00 PM66 - 73
Livingston Christian Falcons
Auburn Hills Christian Cougars
7:00 PM71 - 42
February 4, 2020 - TuesdayTimeScore
*
Adrian Lenawee Christian Cougars
Hudson Tigers
7:00 PM90 - 65
*
6Ann Arbor Huron River Rats
88Arbor Preparatory Gators
7:00 PM52 - 47
*
Auburn Hills Christian Cougars
Rochester Hills Christian Eagles
7:45 PM46 - 72
*
Black River Rats
West Michigan Aviation Academy Aviators
7:00 PM50 - 64
*
Burton Madison Academy Eagles
Durand Railroaders
7:00 PM42 - 58
*
Canton Preparatory Chargers
Hope of Detroit Academy
6:00 PM65 - 35
Detroit Henry Ford Academy Creative Mustangs
27Hamtramck Cosmos
7:30 PM41 - 76
*
Detroit Leadership Academy Cougars
Southfield Bradford Bulldogs
7:00 PM44 - 54
*
Detroit University Prep Panthers
Harper Woods Pioneers
6:00 PM64 - 57
*
Detroit University Prep Science & Math Cobras
Melvindale ABT Gators
6:00 PM42 - 46
*
Flint CHASE Conquerors
Livingston Christian Falcons
7:30 PM60 - 40
*
Flint International Academy Phoenix
Bay City All Saints Cougars
7:30 PM78 - 36
*
Freeland Falcons
Ogemaw Heights Falcons
7:30 PM58 - 62
*
Genesee Christian Soldiers
3Flint Beecher Bucs
7:00 PM23 - 72
27Hamtramck Cosmos
Detroit Henry Ford Academy Creative Mustangs
7:30 PM -
Harper Woods Pioneers
Detroit Westside Christian
5:00 PM -
*
Kalamazoo Heritage Christian Eagles
Wellspring Preparatory Wolves
7:00 PM29 - 64
*
Lake Odessa Lakewood Vikings
Lansing Christian Pilgrims
7:00 PM60 - 50
*
Manistee Chippewas
64Cadillac Vikings
7:00 PM19 - 65
*
Marshall Academy Griffons
Jackson Preparatory & Early College Falcons
7:30 PM81 - 26
New Haven Merritt Mustangs
Landmark Academy Lakers
7:00 PM46 - 36
*
Oak Park Knights
Detroit Country Day Yellowjackets
7:00 PM60 - 62
*
Pansophia Academy Pumas
Hillsdale Will Carleton Academy Cougars
7:30 PM30 - 91
*
Pontiac Academy for Excellence Eagles
Detroit Universal Academy Eagles
6:30 PM62 - 60
*
Pontiac Notre Dame Prep Fighting Irish
Berkley Bears
7:00 PM36 - 49
7River Rouge Panthers
90Ecorse Red Raiders
7:30 PM57 - 45
*
South Bend Clay (IN)
10Benton Harbor Tigers
7:30 PM65 - 78
*
Star International Falcons
Southfield Manoogian Cougars
6:00 PM48 - 31
*
Stephenson
Crystal Falls Forest Park Trojans
7:30 PM38 - 49
*
Tawas Area Braves
Oscoda Owls
7:30 PM51 - 79
*
Taylor Trillium Wildcats
Taylor Prep Tigers
7:00 PM84 - 44
February 5, 2020 - WednesdayTimeScore
Advanced Technology Academy Lakers
Hope of Detroit Academy
6:00 PM77 - 26
*
Pickford Panthers
Newberry Indians
5:45 AM60 - 39
*
Pontiac Arts & Technology Academy Lions
Mt Clemens Battling Bathers
7:00 PM58 - 98
*
Vanderbilt Yellow Jackets
Ellsworth Lancers
7:00 PM15 - 53
February 6, 2020 - ThursdayTimeScore
*
Akiva Hebrew Day
Ann Arbor Central Academy Falcons
6:30 PM36 - 60
Detroit Universal Academy Eagles
Star International Falcons
7:00 PM35 - 45
*
Hillsdale Will Carleton Academy Cougars
Calhoun Christian Cougars
7:30 PM -
*
New Haven Merritt Mustangs
Lapeer Faith Home School Falcons
7:30 PM41 - 60
Riverside Academy West Wildcats
Ferndale University Driving Eagles
6:00 PM47 - 73
*
Westland Universal Learning Academy Blue Jays
Jalen Rose Leadership Jaguars
6:30 PM -
February 7, 2020 - FridayTimeScore
*
Ann Arbor Central Academy Falcons
Huron Valley Lutheran Hawks
7:30 PM70 - 72
*
Bay City All Saints Cougars
Owendale-Gagetown Bulldogs
7:30 PM46 - 19
*
Boyne Falls Loggers
Vanderbilt Yellow Jackets
5:30 PM -
*
Burt Lake Northern Michigan Christian Academy Eagles
Ellsworth Lancers
7:00 PM21 - 56
*
Burton Madison Academy Eagles
Dryden Cardinals
7:30 PM42 - 56
*
Cornerstone Health/Technology Wolves
Pontiac Notre Dame Prep Fighting Irish
7:00 PM53 - 52
*
Covert Bulldogs
Benton Harbor Countryside Academy Cougars
7:00 PM26 - 80
*
Detroit Country Day Yellowjackets
31Southfield Christian Eagles
7:30 PM56 - 59
*
12Detroit Edison Public School Academy Pioneers
89West Bloomfield Lakers
7:00 PM101 - 63
*
Detroit Leadership Academy Cougars
30Chandler Park Academy Eagles
7:00 PM30 - 78
*
Detroit University Prep Panthers
Detroit Henry Ford Academy Creative Mustangs
6:00 PM67 - 46
27Hamtramck Cosmos
90Ecorse Red Raiders
7:00 PM75 - 54
Harper Woods Pioneers
7River Rouge Panthers
7:00 PM28 - 68
*
Landmark Academy Lakers
Burton St Thomas More Academy Crusaders
7:00 PM57 - 59
*
Lansing Christian Pilgrims
Perry Ramblers
7:00 PM43 - 46
*
Livingston Christian Falcons
Washtenaw Christian Academy Wildcats
7:00 PM62 - 31
*
Lutheran Westland Warriors
Ferndale University Driving Eagles
7:00 PM68 - 94
*
Manistee Chippewas
Muskegon Catholic Central Crusaders
7:30 PM45 - 68
Melvindale ABT Gators
Detroit Community Hurricanes
6:30 PM42 - 45
*
Morrice Orioles
Genesee Christian Soldiers
7:00 PM48 - 80
*
Muskegon Heights Academy Tigers
Orchard View Cardinals
7:30 PM38 - 68
Newberry Indians
Rudyard Bulldogs
7:00 PM41 - 63
*
Norway Knights
Stephenson
5:00 AM78 - 51
*
Rochester Hills Lutheran Northwest Crusaders
New Haven Merritt Mustangs
7:00 PM43 - 15
*
Tawas Area Braves
Whittemore-Prescott Cardinals
7:30 PM74 - 51
*
Taylor Trillium Wildcats
Plymouth Christian Eagles
8:00 PM76 - 75
*
Troy Christian Leadership Academy
Auburn Hills Christian Cougars
7:30 PM65 - 49
*
Wellspring Preparatory Wolves
West Michigan Lutheran Mustangs
7:00 PM73 - 43
*
West Michigan Aviation Academy Aviators
Wyoming Tri-Unity Christian Defenders
7:00 PM48 - 68
February 8, 2020 - SaturdayTimeScore
*
19Grand Rapids Catholic Central Cougars
10Benton Harbor Tigers
7:00 PM51 - 64
February 10, 2020 - MondayTimeScore
*
Akron-Fairgrove Vikings
New Haven Merritt Mustangs
7:00 PM24 - 66
*
88Arbor Preparatory Gators
21Hanover-Horton Comets
7:00 PM49 - 79
*
Berkley Bears
Ferndale University Driving Eagles
7:00 PM -
*
Calvary Christian Eagles
Calhoun Christian Cougars
6:30 PM52 - 66
*
12Detroit Edison Public School Academy Pioneers
57Farmington Falcons
7:00 PM80 - 60
*
57Farmington Falcons
12Detroit Edison Public School Academy Pioneers
7:00 PM54 - 73
*
Fruitport Trojans
Calhoun Christian Cougars
6:30 PM -
*
Marshall Academy Griffons
Concord Yellow Jackets
7:00 PM31 - 73
February 11, 2020 - TuesdayTimeScore
*
Alanson Littlefield Vikings
Burt Lake Northern Michigan Christian Academy Eagles
5:30 PM75 - 30
Ann Arbor Central Academy Falcons
Riverside Academy West Wildcats
6:00 PM58 - 51
*
Bark River Harris Broncos
Stephenson
7:30 PM60 - 55
*
Big Rapids Cardinals
Manistee Chippewas
7:00 PM68 - 43
*
Burton Atherton Wolverines
Genesee Christian Soldiers
7:00 PM59 - 75
*
Burton Madison Academy Eagles
Byron Area Eagles
7:00 PM47 - 63
*
Calhoun Christian Cougars
West Michigan Lutheran Mustangs
7:00 PM68 - 40
*
Coloma Comets
10Benton Harbor Tigers
7:00 PM55 - 80
Detroit Community Hurricanes
Detroit Country Day Yellowjackets
7:00 PM49 - 57
*
12Detroit Edison Public School Academy Pioneers
5Clarkston Wolves
7:00 PM56 - 63
*
Detroit Leadership Academy Cougars
Summit Academy Dragons
7:00 PM39 - 47
*
Grand River Prep Titans
Wellspring Preparatory Wolves
7:00 PM70 - 67
*
Hope of Detroit Academy
Cesar Chavez Academy Aztec Eagles
6:00 PM42 - 36
Jalen Rose Leadership Jaguars
Advanced Technology Academy Lakers
7:00 PM50 - 65
*
Landmark Academy Lakers
New Life Christian Academy Knights
7:00 PM38 - 46
*
Lansing Christian Pilgrims
Stockbridge Panthers
7:00 PM56 - 69
*
Livingston Christian Falcons
Lutheran Westland Warriors
7:00 PM76 - 82
*
New Buffalo Bison
Covert Bulldogs
7:30 PM69 - 15
*
New Haven Merritt Mustangs
Flint Michigan School for the Deaf Tartars
6:00 PM69 - 30
*
Oxford Wildcats
Pontiac Notre Dame Prep Fighting Irish
7:00 PM64 - 48
*
Pontiac Arts & Technology Academy Lions
Voyageur Cougars
6:00 PM47 - 72
*
Sanford Meridian Mustangs
Ogemaw Heights Falcons
7:30 PM54 - 43
*
Star International Falcons
Taylor Prep Tigers
6:00 PM49 - 80
*
Star International Falcons
Westland Universal Learning Academy Blue Jays
5:30 PM45 - 35
*
St Helen Charlton Heston Academy Patriots
Tawas Area Braves
7:30 PM43 - 59
*
Tawas Area Braves
Midland Calvary Baptist Kings
7:00 PM57 - 52
February 12, 2020 - WednesdayTimeScore
*
AuGres-Sims Wolverines
Bay City All Saints Cougars
7:30 PM66 - 63
*
Jackson Christian Royals
Lansing Christian Pilgrims
7:00 PM27 - 71
*
Lakeside Charter Titans
Benton Harbor DREAM Academy Toros
5:45 PM -
*
Vanderbilt Yellow Jackets
Wolverine Wildcats
7:00 PM17 - 74
February 13, 2020 - ThursdayTimeScore
*
Adrian Lenawee Christian Cougars
Fowler Eagles
7:00 PM -
88Arbor Preparatory Gators
Taylor Trillium Wildcats
7:00 PM55 - 71
*
Austin Catholic Crusaders
Auburn Hills Christian Cougars
5:30 PM -
*
Center Line Panthers
Ferndale University Driving Eagles
7:00 PM64 - 58
Detroit Westside Christian
Harper Woods Pioneers
5:00 PM -
Frontier International Academy Knights
Ann Arbor Central Academy Falcons
7:00 PM27 - 87
*
Genesee Christian Soldiers
Burton Bendle Tigers
7:00 PM57 - 65
*
Muskegon Western Michigan Christian Warriors
Muskegon Heights Academy Tigers
7:30 PM74 - 49
*
Powers North Central Jets
Stephenson
7:00 PM54 - 41
*
Three Oaks River Valley Mustangs
Covert Bulldogs
7:30 PM58 - 12
*
Vanderbilt Yellow Jackets
Harbor Light Christian Swordsmen
6:00 PM43 - 49
February 14, 2020 - FridayTimeScore
88Arbor Preparatory Gators
Taylor Trillium Wildcats
7:00 PM -
*
Avondale Yellow Jackets
Pontiac Notre Dame Prep Fighting Irish
7:00 PM50 - 55
*
Bay City All Saints Cougars
Kinde-North Huron Warriors
7:30 PM58 - 60
*
Center Line Panthers
Ferndale University Driving Eagles
7:00 PM -
Cheboygan Chiefs
Newberry Indians
7:00 PM66 - 44
Detroit Country Day Yellowjackets
Detroit Community Hurricanes
6:30 PM -
*
12Detroit Edison Public School Academy Pioneers
Detroit University Prep Panthers
7:00 PM76 - 53
*
Detroit University Prep Science & Math Cobras
90Ecorse Red Raiders
7:00 PM55 - 67
*
Genesee Christian Soldiers
Burton Bendle Tigers
7:00 PM -
*
27Hamtramck Cosmos
84Detroit Catholic Central Shamrocks
7:00 PM50 - 49
*
Jalen Rose Leadership Jaguars
Taylor Prep Tigers
6:30 PM75 - 57
*
Leslie Black Hawks
Lansing Christian Pilgrims
7:00 PM56 - 40
*
Manistee Chippewas
Ludington Orioles
7:30 PM33 - 57
Marshall Academy Griffons
Calhoun Christian Cougars
7:30 PM40 - 62
*
Mio AuSable Thunderbolts
Tawas Area Braves
7:30 PM56 - 62
*
Stephenson
Carney-Nadeau Wolves
7:15 PM27 - 54
*
Wellspring Preparatory Wolves
Zion Christian Mountaineers
7:00 PM52 - 48
*
West Michigan Aviation Academy Aviators
Grand River Prep Titans
6:30 PM64 - 70
February 15, 2020 - SaturdayTimeScore
*
7River Rouge Panthers
East English Village Prep Bulldogs
6:00 PM81 - 55
*
Southfield Franklin Road Christian Warriors
Adrian Lenawee Christian Cougars
7:00 PM43 - 49
Voyageur Cougars
Mt Clemens Battling Bathers
5:00 PM39 - 66
February 17, 2020 - MondayTimeScore
Alpena Wildcats
Ogemaw Heights Falcons
7:30 PM70 - 72
*
Bay City All Saints Cougars
AuGres-Sims Wolverines
7:15 PM55 - 51
*
Burt Lake Northern Michigan Christian Academy Eagles
Boyne Falls Loggers
7:00 PM -
*
Manistee Chippewas
Kingsley Stags
7:30 PM42 - 66
*
Wellspring Preparatory Wolves
Barry County Christian Eagles
6:00 PM77 - 60
February 18, 2020 - TuesdayTimeScore
Auburn Hills Christian Cougars
Livingston Christian Falcons
7:30 PM57 - 79
10Benton Harbor Tigers
Muskegon Heights Academy Tigers
7:00 PM114 - 36
*
Burt Lake Northern Michigan Christian Academy Eagles
Boyne Falls Loggers
5:30 PM -
*
Burton Madison Academy Eagles
Burton Bendle Tigers
7:00 PM -
*
Canton Preparatory Chargers
Jalen Rose Leadership Jaguars
6:00 PM50 - 44
*
Carsonville-Port Sanilac
New Haven Merritt Mustangs
7:30 PM53 - 59
*
Cesar Chavez Academy Aztec Eagles
Star International Falcons
5:00 PM46 - 66
*
Chesaning Indians
Burton Madison Academy Eagles
7:00 PM -
*
Clinton Redskins
Ann Arbor Central Academy Falcons
7:00 PM58 - 63
*
Detroit Country Day Yellowjackets
45Romulus Eagles
7:00 PM56 - 80
*
Detroit Denby Tars
Taylor Trillium Wildcats
6:30 PM81 - 76
*
Ferndale University Driving Eagles
Pontiac Academy for Excellence Eagles
7:30 PM80 - 55
*
27Hamtramck Cosmos
Macomb L'Anse Creuse North Crusaders
7:00 PM61 - 56
*
Hillsdale Academy Colts
Adrian Lenawee Christian Cougars
7:00 PM50 - 65
*
Michigan Math & Science Cougars
Advanced Technology Academy Lakers
6:00 PM35 - 80
*
Pansophia Academy Pumas
Jackson Preparatory & Early College Falcons
8:00 PM41 - 74
*
Pontiac Notre Dame Prep Fighting Irish
42Lutheran High North Mustangs
7:00 PM72 - 74
*
Riverside Academy West Wildcats
Allen Park Inter-City Baptist Chargers
6:00 PM27 - 66
*
Southfield Manoogian Cougars
Hope of Detroit Academy
4:30 PM47 - 63
*
Standish-Sterling Central Panthers
Tawas Area Braves
7:30 PM -
*
Stephenson
Eben Junction Superior Central Cougars
7:30 PM -
*
Vermontville Maple Valley Lions
Lansing Christian Pilgrims
7:00 PM51 - 64
Voyageur Cougars
12Detroit Edison Public School Academy Pioneers
7:00 PM48 - 78
*
West Michigan Aviation Academy Aviators
Zion Christian Mountaineers
7:00 PM45 - 33
February 19, 2020 - WednesdayTimeScore
*
Adrian Lenawee Christian Cougars
Michigan Center Cardinals
7:00 PM41 - 57
*
Alanson Littlefield Vikings
Vanderbilt Yellow Jackets
5:30 PM92 - 24
*
Burton Madison Academy Eagles
Burton Bendle Tigers
7:00 PM39 - 101
*
Mt Clemens Battling Bathers
Detroit Public Safety Academy Eagles
7:00 PM59 - 62
*
Newberry Indians
Cedarville Trojans
7:15 PM44 - 72
*
Standish-Sterling Central Panthers
Tawas Area Braves
7:30 PM71 - 40
February 20, 2020 - ThursdayTimeScore
*
Burt Lake Northern Michigan Christian Academy Eagles
Boyne Falls Loggers
5:30 PM33 - 54
*
Genesee Christian Soldiers
Saginaw Arts & Sciences Dragons
7:00 PM55 - 48
*
Grand Rapids Adventist
Wellspring Preparatory Wolves
6:30 PM45 - 64
*
Livonia Clarenceville Trojans
88Arbor Preparatory Gators
7:00 PM37 - 70
Melvindale ABT Gators
Detroit Universal Academy Eagles
6:30 PM2 - 0
*
New Life Christian Academy Knights
New Haven Merritt Mustangs
7:00 PM47 - 39
*
Star International Falcons
Allen Park Cabrini Monarchs
7:00 PM48 - 61
*
West Michigan Aviation Academy Aviators
Barry County Christian Eagles
7:00 PM69 - 39
February 21, 2020 - FridayTimeScore
*
Alba Wildcats
Vanderbilt Yellow Jackets
5:30 PM66 - 33
*
Ann Arbor Central Academy Falcons
Adrian Madison Trojans
7:00 PM44 - 58
*
Auburn Hills Christian Cougars
Troy Christian Leadership Academy
5:00 PM -
*
Bay City All Saints Cougars
Caseville Eagles
6:30 PM54 - 41
*
Burt Lake Northern Michigan Christian Academy Eagles
Mackinaw City Comets
7:00 PM31 - 64
*
DeTour Raiders
Newberry Indians
7:00 PM58 - 40
Detroit Leadership Academy Cougars
Detroit Henry Ford Academy Creative Mustangs
6:00 PM49 - 60
*
Detroit Westside Christian
Melvindale Cardinals
4:00 PM -
90Ecorse Red Raiders
Detroit Community Hurricanes
7:00 PM -
*
Frontier International Academy Knights
Pontiac Academy for Excellence Eagles
7:00 PM49 - 73
*
Genesee Christian Soldiers
Webberville Spartans
7:00 PM35 - 61
*
Howardsville Christian School Eagles
Covert Bulldogs
7:30 PM81 - 17
*
Ludington Orioles
Muskegon Heights Academy Tigers
7:30 PM55 - 45
*
Michigan Collegiate Cougars
Mt Clemens Battling Bathers
5:00 PM71 - 70
*
Mumford Mustangs
Voyageur Cougars
7:00 PM65 - 26
Ogemaw Heights Falcons
Tawas Area Braves
7:30 PM70 - 42
*
Olivet Eagles
Lansing Christian Pilgrims
7:00 PM54 - 45
*
Orchard View Cardinals
Manistee Chippewas
7:30 PM83 - 45
Taylor Trillium Wildcats
Hope of Detroit Academy
4:30 PM79 - 37
*
West Michigan Aviation Academy Aviators
Wyoming Potter's House Christian Pumas
7:00 PM53 - 67
*
Zion Christian Mountaineers
Calhoun Christian Cougars
7:15 PM49 - 55
February 22, 2020 - SaturdayTimeScore
10Benton Harbor Tigers
7River Rouge Panthers
6:00 PM52 - 58
*
Canton Preparatory Chargers
Advanced Technology Academy Lakers
4:30 PM48 - 72
*
Detroit Country Day Yellowjackets
Traverse City West Titans
3:30 PM63 - 54
*
20Detroit Martin Luther King Crusaders
12Detroit Edison Public School Academy Pioneers
6:30 PM56 - 68
Hope of Detroit Academy
Star International Falcons
10:30 AM70 - 48
February 24, 2020 - MondayTimeScore
*
Adrian Lenawee Christian Cougars
Fowler Eagles
6:30 PM65 - 50
Newberry Indians
St Ignace Saints
6:00 PM40 - 46
*
Oakdale Academy
Auburn Hills Christian Cougars
7:30 PM -
*
Summit Academy Dragons
Detroit Henry Ford Academy Creative Mustangs
7:00 PM -
Wellspring Preparatory Wolves
West Michigan Aviation Academy Aviators
7:00 PM48 - 56
*
Wolverine Wildcats
Burt Lake Northern Michigan Christian Academy Eagles
7:00 PM57 - 36
February 25, 2020 - TuesdayTimeScore
*
Austin Catholic Crusaders
New Haven Merritt Mustangs
6:00 PM34 - 77
*
Avondale Yellow Jackets
Detroit Country Day Yellowjackets
7:00 PM37 - 53
*
Berkley Bears
Ferndale University Driving Eagles
7:00 PM55 - 45
*
Cadillac Heritage Christian Eagles
Vanderbilt Yellow Jackets
7:00 PM -
*
Calhoun Christian Cougars
Kalamazoo Heritage Christian Eagles
6:00 PM56 - 43
*
Cesar Chavez Academy Aztec Eagles
Voyageur Cougars
7:30 PM20 - 70
*
Covert Bulldogs
Battle Creek Academy Tigers
7:30 PM26 - 59
*
Dearborn Henry Ford Academy Navigators
Detroit Universal Academy Eagles
6:30 PM72 - 50
*
Deckerville Eagles
Bay City All Saints Cougars
7:30 PM55 - 62
*
Detroit Central Trail Blazers
Detroit Leadership Academy Cougars
5:30 PM -
*
12Detroit Edison Public School Academy Pioneers
13Flint Carman-Ainsworth Cavaliers
7:00 PM -
90Ecorse Red Raiders
Detroit Community Hurricanes
6:00 PM57 - 35
*
Manistee Chippewas
Benzie Central Huskies
7:30 PM45 - 72
Melvindale ABT Gators
Advanced Technology Academy Lakers
6:00 PM54 - 82
*
Mid-Peninsula Wolverines
Stephenson
7:00 PM49 - 54
*
Ogemaw Heights Falcons
Alcona Tigers
7:30 PM56 - 46
*
Owosso Spring Vale Academy
Livingston Christian Falcons
7:30 PM62 - 82
*
Pansophia Academy Pumas
Barry County Christian Eagles
7:30 PM -
*
Peck Pirates
Landmark Academy Lakers
7:00 PM41 - 30
*
Plymouth Christian Eagles
88Arbor Preparatory Gators
6:00 PM44 - 59
*
Rudolf Steiner Storm
Marshall Academy Griffons
7:30 PM -
*
31Southfield Christian Eagles
Pontiac Notre Dame Prep Fighting Irish
7:00 PM86 - 41
Star International Falcons
Riverside Academy West Wildcats
5:00 PM50 - 45
*
Tawas Area Braves
Standish-Sterling Central Panthers
7:30 PM44 - 61
Vanderbilt Yellow Jackets
Burt Lake Northern Michigan Christian Academy Eagles
6:00 PM27 - 64
*
Wyoming Potter's House Christian Pumas
Wellspring Preparatory Wolves
7:00 PM79 - 46
February 26, 2020 - WednesdayTimeScore
Detroit Country Day Yellowjackets
Detroit Community Hurricanes
6:00 PM -
Ogemaw Heights Falcons
Gaylord Blue Devils
7:00 PM58 - 44
February 27, 2020 - ThursdayTimeScore
*
Detroit Universal Academy Eagles
Parkway Christian Eagles
7:00 PM -
*
Michigan Math & Science Cougars
Ann Arbor Central Academy Falcons
6:30 PM -
Riverside Academy West Wildcats
Frontier International Academy Knights
5:30 PM -
February 28, 2020 - FridayTimeScore
Adrian Lenawee Christian Cougars
Lansing Christian Pilgrims
7:00 PM58 - 42
*
Advanced Technology Academy Lakers
78Erie Mason Eagles
7:00 PM59 - 67
*
43Ann Arbor Skyline Eagles
Detroit Country Day Yellowjackets
6:30 PM59 - 43
*
Bay City All Saints Cougars
Carsonville-Port Sanilac
7:30 PM35 - 37
*
Burt Lake Northern Michigan Christian Academy Eagles
Harbor Light Christian Swordsmen
7:00 PM45 - 34
*
Burton Bentley Bulldogs
Burton Madison Academy Eagles
7:00 PM55 - 52
*
Charyl Stockwell Academy Sentinels
88Arbor Preparatory Gators
7:00 PM38 - 79
*
Clarkston Everest Mountaineers
Genesee Christian Soldiers
7:30 PM46 - 45
*
Covert Bulldogs
Saint Joseph Michigan Lutheran Titans
7:30 PM15 - 54
*
68Detroit Communication Media Arts Pharaohs
12Detroit Edison Public School Academy Pioneers
7:00 PM51 - 77
*
Detroit Leadership Academy Cougars
Pontiac Arts & Technology Academy Lions
6:30 PM2 - 0
90Ecorse Red Raiders
Detroit Henry Ford Academy Creative Mustangs
6:00 PM -
*
Hillsdale Will Carleton Academy Cougars
Calhoun Christian Cougars
7:30 PM46 - 71
*
Jalen Rose Leadership Jaguars
Dearborn Henry Ford Academy Navigators
6:30 PM -
*
Livingston Christian Falcons
Whitmore Lake
7:00 PM43 - 73
*
Mackinaw City Comets
Vanderbilt Yellow Jackets
5:30 PM -
Melvindale ABT Gators
Voyageur Cougars
7:00 PM69 - 66
*
Michigan Collegiate Cougars
27Hamtramck Cosmos
7:00 PM31 - 81
*
Muskegon Catholic Central Crusaders
Muskegon Heights Academy Tigers
7:30 PM41 - 33
*
Muskegon Western Michigan Christian Warriors
Manistee Chippewas
7:30 PM71 - 43
*
Oscoda Owls
Ogemaw Heights Falcons
7:30 PM75 - 76
*
Pontiac Academy for Excellence Eagles
Jalen Rose Leadership Jaguars
7:30 PM35 - 41
*
Pontiac Notre Dame Prep Fighting Irish
Flint Hamady Hawks
7:00 PM50 - 54
Sault Ste Marie Blue Devils
Newberry Indians
7:15 PM -
*
Stephenson
Ewen-Trout Creek
6:45 PM50 - 61
*
West Michigan Aviation Academy Aviators
Covenant Christian Chargers
7:00 PM35 - 61
February 29, 2020 - SaturdayTimeScore
*
7River Rouge Panthers
45Romulus Eagles
7:30 PM66 - 46
March 2, 2020 - MondayTimeScore
*
Burt Lake Northern Michigan Christian Academy Eagles
Petoskey St Michael Academy
6:45 PM38 - 36
Covert Bulldogs
Lakeside Charter Titans
6:00 PM16 - 73
*
Lapeer Area Homeschool Association Lakers
Landmark Academy Lakers
6:00 PM81 - 42
March 3, 2020 - TuesdayTimeScore
Advanced Technology Academy Lakers
Taylor Trillium Wildcats
5:30 PM -
*
Allen Park Cabrini Monarchs
Ann Arbor Central Academy Falcons
6:30 PM51 - 70
*
Auburn Hills Christian Cougars
Parkway Christian Eagles
7:00 PM0 - 2
*
30Chandler Park Academy Eagles
Voyageur Cougars
7:00 PM77 - 31
*
Detroit Community Hurricanes
Dearborn Heights Robichaud Bulldogs
7:00 PM0 - 2
*
Detroit Country Day Yellowjackets
Royal Oak Shrine Catholic Knights
7:00 PM71 - 58
Detroit Leadership Academy Cougars
90Ecorse Red Raiders
7:00 PM34 - 58
*
Hazel Park Vikings
27Hamtramck Cosmos
7:30 PM30 - 83
*
Jackson Vandercook Lake Jayhawks
Adrian Lenawee Christian Cougars
7:00 PM61 - 78
Jalen Rose Leadership Jaguars
Mt Clemens Battling Bathers
7:00 PM33 - 73
*
Lansing Christian Pilgrims
Lake Odessa Lakewood Vikings
7:00 PM66 - 42
*
Muskegon Heights Academy Tigers
Spring Lake Lakers
7:00 PM46 - 84
*
Newberry Indians
Brimley Bays
7:00 PM56 - 62
*
New Haven Merritt Mustangs
Austin Catholic Crusaders
6:00 PM49 - 34
*
Niles Brandywine Bobcats
10Benton Harbor Tigers
7:00 PM61 - 85
*
Ogemaw Heights Falcons
Hale Eagles
7:30 PM72 - 66
*
Onekama Portagers
Manistee Chippewas
7:00 PM54 - 39
*
Pontiac Notre Dame Prep Fighting Irish
17Goodrich Martians
7:00 PM58 - 76
Riverside Academy West Wildcats
Detroit Universal Academy Eagles
5:00 PM54 - 53
*
Southfield Bradford Bulldogs
Detroit Henry Ford Academy Creative Mustangs
4:00 PM -
*
Tawas Area Braves
Hillman Tigers
7:15 PM68 - 41
*
Wellspring Preparatory Wolves
Muskegon Western Michigan Christian Warriors
7:00 PM49 - 68
*
Wyandotte Roosevelt Bears
88Arbor Preparatory Gators
7:00 PM43 - 59
March 5, 2020 - ThursdayTimeScore
*
Bay City Central Wolves
Tawas Area Braves
7:30 PM54 - 42
*
10Benton Harbor Tigers
18Wyoming Wolves
7:15 PM82 - 72
*
Boyne Falls Loggers
Vanderbilt Yellow Jackets
5:30 PM67 - 33
*
Calhoun Christian Cougars
Kalamazoo Heritage Christian Eagles
6:00 PM49 - 29
*
Carsonville-Port Sanilac
Landmark Academy Lakers
7:30 PM55 - 36
Covert Bulldogs
Lakeside Charter Titans
7:00 PM -
*
Engadine Eagles
Newberry Indians
5:45 PM69 - 55
Frontier International Academy Knights
Detroit Universal Academy Eagles
6:30 PM57 - 71
*
Marshall Academy Griffons
Union City Chargers
7:00 PM36 - 48
*
Mt Clemens Battling Bathers
Macomb L'Anse Creuse North Crusaders
7:00 PM67 - 70
*
Ogemaw Heights Falcons
Kalkaska Blazers
7:00 PM74 - 70
*
Pontiac Notre Dame Prep Fighting Irish
Summit Academy Dragons
7:00 PM -
*
7River Rouge Panthers
31Southfield Christian Eagles
7:00 PM57 - 56
*
Sand Creek Aggies
Adrian Lenawee Christian Cougars
7:00 PM50 - 80
*
Stephenson
Menominee Maroons
6:30 PM43 - 63
*
Sterling Heights Stevenson Titans
Detroit Country Day Yellowjackets
7:00 PM55 - 54
*
Zion Christian Mountaineers
Wellspring Preparatory Wolves
7:00 PM50 - 51
March 6, 2020 - FridayTimeScore
*
Durand Railroaders
Burton Madison Academy Eagles
7:00 PM64 - 62
*
90Ecorse Red Raiders
Dearborn Henry Ford Academy Navigators
6:30 PM74 - 53
*
Stephenson
Eben Junction Superior Central Cougars
6:00 PM34 - 39
*
Stephenson
Menominee Maroons
6:30 PM -
March 7, 2020 - SaturdayTimeScore
*
Calhoun Christian Cougars
Battle Creek Academy Tigers
12:01 AM51 - 41
March 9, 2020 - MondayTimeScore
*
Auburn Hills Christian Cougars
Parkway Christian Eagles
7:00 PM49 - 71
*
Calhoun Christian Cougars
Battle Creek St Philip Tigers
7:00 PM41 - 53
*
Canton Preparatory Chargers
90Ecorse Red Raiders
7:00 PM43 - 62
*
Detroit Community Hurricanes
Jalen Rose Leadership Jaguars
7:00 PM43 - 59
*
East English Village Prep Bulldogs
Harper Woods Pioneers
5:30 PM44 - 63
*
Frontier International Academy Knights
Hazel Park Vikings
5:30 PM40 - 92
*
Gladwin Flying G's
Ogemaw Heights Falcons
7:00 PM84 - 81
*
Holland Calvary Baptist Crusaders
Covert Bulldogs
6:30 PM75 - 20
*
Holland Christian Maroons
10Benton Harbor Tigers
5:00 PM40 - 51
*
Lakeside Charter Titans
Howardsville Christian School Eagles
5:30 PM54 - 57
*
Lutheran Westland Warriors
Ann Arbor Central Academy Falcons
5:30 PM48 - 66
*
Manistee Chippewas
64Cadillac Vikings
6:00 PM24 - 67
*
Marshall Academy Griffons
Bellevue Broncos
5:30 PM38 - 62
*
Martin Clippers
Kalamazoo Phoenix Fury
6:30 PM83 - 46
*
Pansophia Academy Pumas
Hillsdale Academy Colts
7:00 PM13 - 68
*
Pontiac Arts & Technology Academy Lions
Mt Clemens Battling Bathers
6:00 PM54 - 77
*
Riverside Academy West Wildcats
Detroit Leadership Academy Cougars
6:00 PM32 - 53
*
The New Standard Academy
Genesee Christian Soldiers
7:00 PM61 - 78
*
University Liggett Knights
12Detroit Edison Public School Academy Pioneers
5:30 PM29 - 81
*
West Michigan Aviation Academy Aviators
76Ada Forest Hills Eastern Hawks
7:00 PM26 - 74
March 11, 2020 - WednesdayTimeScore
*
Adrian Lenawee Christian Cougars
Sand Creek Aggies
7:00 PM84 - 33
*
Advanced Technology Academy Lakers
Detroit Universal Academy Eagles
7:00 PM2 - 0
*
Allen Park Cabrini Monarchs
90Ecorse Red Raiders
6:00 PM21 - 77
*
88Arbor Preparatory Gators
Whitmore Lake
7:00 PM70 - 28
*
Bay City All Saints Cougars
Saginaw MLS Cardinals
6:00 PM29 - 63
*
Burt Lake Northern Michigan Christian Academy Eagles
Pellston Hornets
5:30 PM12 - 71
*
Burton Madison Academy Eagles
Clarkston Everest Mountaineers
6:00 PM34 - 59
*
Cardinal Mooney Cardinals
New Haven Merritt Mustangs
6:00 PM64 - 40
*
Clintondale Dragons
Mt Clemens Battling Bathers
5:00 PM39 - 55
*
Cranbrook-Kingswood Cranes
Pontiac Notre Dame Prep Fighting Irish
7:00 PM71 - 63
*
Detroit Country Day Yellowjackets
Lamphere Rams
5:00 PM72 - 58
*
Detroit Denby Tars
Harper Woods Pioneers
5:30 PM59 - 60
*
Detroit Westside Academy Panthers
Detroit University Prep Panthers
7:00 PM41 - 90
*
34Ferndale Eagles
Ferndale University Driving Eagles
7:00 PM92 - 37
*
Flint Michigan School for the Deaf Tartars
Genesee Christian Soldiers
5:00 PM28 - 69
*
Hamilton Hawkeyes
10Benton Harbor Tigers
5:00 PM60 - 83
*
27Hamtramck Cosmos
59Grosse Pointe South Blue Devils
6:00 PM78 - 67
*
Hope of Detroit Academy
Detroit Cristo Rey Wolves
7:00 PM47 - 68
*
Landmark Academy Lakers
Sandusky Redskins
6:00 PM19 - 54
*
Lansing Christian Pilgrims
Morrice Orioles
6:00 PM54 - 38
*
Livingston Christian Falcons
Ann Arbor Central Academy Falcons
5:30 PM53 - 67
*
Muskegon Heights Academy Tigers
Zion Christian Mountaineers
7:00 PM79 - 46
*
92Pershing Doughboys
12Detroit Edison Public School Academy Pioneers
5:30 PM54 - 61
*
Posen Vikings
Vanderbilt Yellow Jackets
7:00 PM86 - 22
*
7River Rouge Panthers
Melvindale Cardinals
5:00 PM74 - 32
*
Royal Oak Shrine Catholic Knights
Jalen Rose Leadership Jaguars
7:00 PM68 - 76
*
Rudyard Bulldogs
Newberry Indians
6:30 PM54 - 53
*
Star International Falcons
Detroit Leadership Academy Cougars
5:30 PM0 - 2
*
Stephenson
Carney-Nadeau Wolves
6:00 PM50 - 56
*
Tawas Area Braves
Gladwin Flying G's
7:00 PM52 - 43
*
Taylor Trillium Wildcats
Melvindale ABT Gators
8:00 PM66 - 47
*
Voyageur Cougars
Dearborn Heights Robichaud Bulldogs
7:00 PM44 - 47
*
Wellspring Preparatory Wolves
19Grand Rapids Catholic Central Cougars
5:30 PM25 - 75
March 13, 2020 - FridayTimeScore
*
Adrian Lenawee Christian Cougars
Adrian Madison Trojans
7:00 PM -
*
Advanced Technology Academy Lakers
Detroit Leadership Academy Cougars
5:00 PM -
*
88Arbor Preparatory Gators
Manchester Flying Dutchmen
7:00 PM -
*
30Chandler Park Academy Eagles
Harper Woods Pioneers
6:00 PM -
*
Coloma Comets
10Benton Harbor Tigers
7:00 PM -
*
Cranbrook-Kingswood Cranes
Detroit Country Day Yellowjackets
6:00 PM -
*
Detroit Cristo Rey Wolves
12Detroit Edison Public School Academy Pioneers
5:30 PM -
*
27Hamtramck Cosmos
20Detroit Martin Luther King Crusaders
7:00 PM -
*
Jalen Rose Leadership Jaguars
47Loyola Bulldogs
6:00 PM -
*
Michigan Collegiate Cougars
Mt Clemens Battling Bathers
7:00 PM -
*
7River Rouge Panthers
4Cass Tech Technicians
5:00 PM -
*
94Riverview Gabriel Richard Pioneers
90Ecorse Red Raiders
7:00 PM -
*
Tawas Area Braves
Clare Pioneers
6:00 PM -